Zbraň namierená na hlavu a zrejme omyl. Sergei prehovoril o zatknutí

Cez víkend sme vás informovali o tom, že českého rappera Sergeia Barracuda zatkla polícia. Vtedy neboli jasné detaily prebiehajúceho prípadu. Sergei B je však vonku a rozhodol sa prehovoriť. Ako sa ukázalo, pravdepodobne išlo o omyl. 

Sergei odpor nekládol

Presné vysvetlenie, prečo policajti zatkli Sergeia Barracudu nemá podľa dostupných informácií ani sám rapper. Jeho vyjadrenia exkluzívne priniesla česká verzia magazínu REFRESHER. „Nekládol som odpor. Dostal som putá a netrvalo dlho, kým prišlo ďalších päť vozidiel štátnej polície. Nasledovalo prehľadávanie mňa a aj dôkladná prehliadka auta,“ prezradil.

Sergeia Barracudu zobrali policajti. Hľadá sa video

Policajti sa mali pýtať Sergeia otázky súvisiace s iným českým rapperom, Morpheom. „Veliteľ sa ma spýtal, či sme sa v poslednej dobe nepohádali, na čo som odpovedal, že nie. Mám iba malý okruh priateľov. Nikomu nič nedlžím, nikomu som nespal s mladou. Som čistý ako ľalia.“ Povedal, že policajti mu poskytli rôzne verzie toho, prečo ho vlastne chytili.

Vraj mal v jeho aute ísť Morpheus, ktorý je ozbrojený a nebezpečný. Záver je teda taký, že zo strany polície došlo k omylu. Deň na to išiel Sergei Barracuda do posilňovne a policajti ho opäť zastavili. „Tento raz boli milí a nemierili mi zbraňou na hlavou. Oznámili mi, že vedia, čo sa stalo a nech si to neberiem osobne, ale zastavujú ma, pretože moje auto majú uvedené v registri ako to, ktoré šoféruje Morpheus,“ dodal pre český REFRESHER Sergei.

Taktiež ťa bude zaujímať: Mysli na peniaze, maj pi*i toxicitu. Toto sú Radikalove rady

Pozri si aj: Ďalší rapperi v boxe? Tieto 3 mená možno uvidíme v ringu

Photo credits: Sergei Barracuda, IG, @volamsacallman

Odporúčame