Sergei Barracuda sa bude mať fajn! Sleduj nový track, ktorý má čo ponúknuť

Sergei Barracuda je nielen stálicou českého rapu, ale môžeme konštatovať, že je stálicou československej rapovej tvorby. Sergei B je aj po rokoch stále autentický, stále sa rapovo vyvíja, pričom nás môže tešiť, že aj v roku 2021 je pomerne aktívny a svojim priaznivcom prináša nové a nové tracky. Poďme sa pozrieť na ten najnovší, toto je BUDEM SE MÍT FAJN. A to je heslo, ktoré na pondelkové ráno znie viac ako dobre.

Track ešte len vyšiel a už stúpa v rebríčkoch trendov na českom, ale aj na slovenskom YouTube. Nečudujeme sa, zo skladby ide veľmi dobrá energia a navyše, ak máte radi osobitý Sergeiov štýl, tak je to song, ktorý odporúčame, aby ste si hneď stiahli do svojich zariadení, pretože so sebou prináša naozaj dobrý vibe. BUDEM SE MÍT FAJN, samotný názov láka, pričom keď sa hamletovsky opýtame – kto by sa nechcel mať fajn? Sergei má jasno, pričom môžeme konštatovať, že sa skutočne fajn má, čo pramení aj z tejto skladby.

Sergei Barracuda dáva najavo, že stále má čo ponúknuť, stále patrí k rapperom, ktorý vedia zaujať, pričom keď k tomu pridáme kvalitný vizuál, tak je dôvod na chválu. Samozrejme, stále je priestor na posúvanie sa vpred, ale vzhľadom na to, že Sergei B je naozaj dlhoročným členom rap game, tak cítiť z neho skúsenosti. A to je niečo, čo sa dá získať len časom a mnohí mladíci na to neraz zabúdajú, ale o tom asi niekedy inokedy v osobitnom článku.

Hudba a produkcia? Getro & Andyr. Master? DJ Bussy. Text a rap? Tak to je hádam jasné, za tie môže Sergei. Keď sa na to pozrieme pragmaticky, tak v uplynulom období vychádza tak veľa novej hudby a často spoluprác, ktoré jednoducho sú odsúdené na úspech, BUDEM SE MÍT FAJN bude mať, čo robiť, aby po čase nepadlo do úzadia, ale na druhej strane, neexistuje dôvod, prečo by sa tak malo stať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
11-minútový banger z UK rapu: Skladba, ktorá ovládne rebríčky?

Foto: Sergei Barracuda, profil na Instagrame Sergei Barracuda

Odporúčame