Sergei Barracuda o rasizme či politike. Čo si myslí o ženách v rape?

Sergei Barracuda patrí medzi interpretov, ktorí vedia zaujať nielen svojou hudbou a tvorbou, ale taktiež tým, ako sa prezentujú mimo svoju prácu. Ak ho sleduje na sociálnych sieťach, potvrdíte, že má čo ponúknuť. Aktuálne sa objavil v rozhovorovej sérii Real Talk, kde sa rozhovoril o viacerých témach. Poďme sa pozrieť na to, čo by vás mohlo zaujať.

Rozhovor vám pripojíme hneď na úvod, aby ste si ho mohli pri čítaní ďalších riadkov vypočuť. Rozhodne Real Talk odporúčame, pretože sa jedná o koncept, ktorý nemá v Česku a v Slovensku obdobu, pretože je predovšetkým veľmi autentický, čo je cennejšie, ako by sa mohlo zdať.

Ako to už býva v tomto type článkov zvykom, nebudeme písať presne, čo Sergei povedal, aby sme nespoilovali samotný obsah, ale minimálne naznačíme, na čo sa môžete tešiť. Sergei B, alebo ak chcete, Sergei Barracuda, hovorí o svojom názore na politiku, o rasizme, ale aj o tom, čo si myslí o mladej generácií, ktorá je často témou rôznych debát.

Sergei, ktorý má toho v rape za sebou skutočne veľa, hovorí o osvietení, o tom, ako sa posunul vo svojej kariére, pričom načrtne aj témy ako návšteva Atlanty, o ženách v rape a ich úlohe, či o tom, ako by sa mohol v tom, čo robí, ešte viac zlepšiť. Ak sa rozhodnete investovať svoj čas do tohto rozhovoru, myslíme si, že nebudete ľutovať.

Photo credits: Sergei Barracuda, Instagram

Odporúčame