Sergei Barracuda, Rollsout a Wugabo varujú: Očakávaj neočakávané

Sergei Barracuda prezentuje song „Asteroidy". (Zdroj: Instagram/sbarracuda)

#Sergei Barracuda v úvode novembra dáva o sebe vedieť poriadnym spôsobom. Toto je jeho nový song „Asteroidy“, na ktorom sa objavujú aj Rollsout a Wugabo. Rovno si poďte túto fresh rapovú záležitosť vychutnať spolu s nami. 

Sergei Barracuda a „Asteroidy“

Sergei B na svojom profile na sociálnej sieti Instagram už dlhší čas teasoval, že sa jeho priaznivci môžu tešiť na novú hudbu. Teraz nastal ten čas a vonku je skladba „Asteroidy“.

V zaujímavej pozícii sa na nej objavuje Rollsout, pričom o outro talk sa postaral Wugabo. Produkciu zaobstaral RT, režisérom a kameramanom vizuálu je Danpingdon. Ak vás zaujímajú ďalšie technické detaily, nájdete v ich v popise videa na YouTube.

https://www.instagram.com/p/Ckc4CfNo7KZ/

Song obsahuje množstvo prvkov, ktoré ho posúvajú na zaujímavú hudobnú úroveň. Už len jednotlivé úlohy, ktoré Sergei, Wugabo a Rollsout majú, dávajú jasne najavo, že tvorcovia mysleli na všetko. Výpovedná hodnota, to je slovné spojenie, ktoré nám prišlo na um po druhom vypočutí tohto tracku.

Či to je iba náš subjektívny pocit, alebo je to skutočne tak, môžete posúdiť v nižšie priloženej skladbe z YouTube.

Sergei Barracuda odkazuje, aby ľudia od neho očakávali neočakávané, pričom potvrdzuje, že je vo výbornej rapovej forme a nepatrí do starého železa. Cítiť na ňom skúsenosti, pričom má skvelú vlastnosť, že v pomerne malom počte slov dokáže odprezentovať veľa myšlienok. A to je črta, ktorá je viac než cenná.

https://www.instagram.com/p/Cj0pKmaokh5/

Ak vás song „Asteroidy“ chytil za srdce, máme pre vás dobrú správu. Už od polnoci bude dostupný na všetkých streamovacích platformách vrátane Spotify a Apple Music. A ak dokážete čítať medzi riadkami, tak zrejme ste si uvedomili, že Sergei pravdepodobne tento rok ešte nepovedal posledné slovo. Alebo,..?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Strespez mení rap na numetal. Na spoluprácu si zavolal aj Ega (NOVINKA)

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame