Separovi veľmi chýbajú koncerty. Je ochotný hrať aj každý deň

Separ je medzi absolútnou špičkou slovenského a českého rapu. Na Instagrame ho sleduje viac ako 357 tisíc fanúšikov, minulý rok vydal album OG a prakticky, kde sa objaví, tam je pozornosť. Člen skupiny DMS je navyše človekom, ktorý dokáže povzbudiť aj namotivovať širokú verejnosť. Aj jemu, tak isto ako nám všetkým, chýbajú koncerty, festivaly či ďalšie druhy kultúrnych akcií. Žiaľ, nikto presne nevie, kedy sa svet aspoň čiastočne vráti do stavu, ktorý sme poznali pred vyše rokom. 

Separ sa nebojí na svojom profile na sociálnej sieti Instagram vyjadrovať aj k aktuálnemu dianiu, keď si myslí, že je niečo správne, keď má názor, ktorý chce odprezentovať širšej verejnosti, skrátka ho povie. Má na to práve. Nie tak dávno sa zamýšľal nad tým, že keď pomerne veľa vecí v našej krajine môže fungovať s negatívnym AG testom, prečo by v určitom obmedzenom stave nemohli fungovať aj koncerty. Napísal správne, že v ťažkých časoch ľudia mentálnu hygienu potrebujú. Práve na psychiku obyvateľstva kompetentní skoro vôbec neberú ohľad a to je veľmi nepriaznivé zistenie pre nás všetkých.

Člen skupiny DMS sa v stories a príspevkoch často vracia aj k dobe, keď všetko fungoval tak ako malo. Najnovšie napísal priznanie, že mu nič nechýba tak veľmi ako živé akcie, koncerty, vystupovanie a kontakt s fanúšikmi. Píše, že bol zvyknutý hrať každý víkend a teraz si musí nechcene zvykať na to, že nerobí. Najprv to bral v pohode, malý oddych predsa nikomu neuškodí, ale je to už približne rok, jednoducho je to dlho a cítime to všetci. K tomu Separ dodal, že dosť zlé je aj to, že nikto presne nevie, dokedy toto bude, a teda ľudia nemôžu vzhliadať k nejakému dátumu, na ktorý by sa mohli tešiť. Koniec koncov, to by celú situáciu aspoň sčasti uľahčilo.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Koky prehovoril o tom, ako mu pomáhal Yzo. Čo ho prekvapilo? (ROZHOVOR)

A potom sa zamyslel, že mu to tak veľmi chýba, že by pokojne hral aj každý deň v mesiaci. Vystupoval by denne a bez prestávky až kým by nevypľul doničené hlasivky na zem. Z toho, čo napísal jednoznačne cítiť, že sa už nevie dočkať, kedy bude dovolené vystupovať. Minulú jar v apríli Separ vydal sólový album OG, ktorý sa medzi priaznivcami dodnes teší veľkej obľube, ale vzhľadom na celosvetovú pandémiu koronavírusu sa zatiaľ nedočkal turné, i keď bolo viackrát v pláne. Pritom OG je hudobný projekt, ktorý si tour rozhodne zaslúžil. Uvidíme, aká bude situácia tento rok, ako sa hovorí, nádej umiera posledná. Treba veriť.

Foto: Separ, Separ profil na Instagrame 

Odporúčame