Separov život a jeho práca sú jedna veľká radosť

Separ patrí medzi najpopulárnejších slovenských raperov. Dá sa hovoriť, že je na vrchole. Počet jeho fanúšikov rastie, nemá núdzu o kvalitné texty a spolupracuje so šikovnými ľuďmi. Je spokojný a niet sa mu čo čudovať. Najnovšie sa o svojom živote vyjadril v aktuálnom príspevku na sociálnej sieti Instagram.

Separ, civilným menom Michael Kmeť konkrétne do príspevku napísal: „Môj život a práca je len čistá radosť. Ďakujem si. Som rád, že nie som vajcohlavé mentálne prasa, s ascendentom v oslom zadku,“ začal svoj príspevok.

„Zase sa nám podarilo turné s navštevnosťou cez 16K ľudí. Keďže rap nikdy takéto návštevnosti nemal, pretože Elán ani Habera nerapovali, som rád, že Pancier tento historicky bod zaznačil a Prepáčte potvrdilo,“ zamýšľa sa populárny raper, ktorý píše históriu slovenskej rapovej scény.

Rovnako ho teší miesto, na ktoré sa slovenský rap dostal. Cesta na vrchol nebola jednoduchá a situácia je úplne iná ako v minulosti. „Teším sa, že sa rap dostal z malých zafajčených klubov do športových hál. Že máme festival, ktorý je číslo jeden v návštevnosti, keď spočítaš všetky jeho zástavky, a že keď povieš, že si raper, už to nie je ľuďom na smiech.“ Narážal na festival Hip Hop Žije, ktorý je na programe koncom mesiaca.

Rap sa vyrovnal ostatným žánrom. „Je to najpočúvanejší žáner u nás a ja viem, že to, čo dokázal za uplynulých desať rokov sa za ďalších desať strojnásobí.“ Separ je presvedčený o tom, že úspech rapu v našich končinách bude pokračovať ďalej.

„Konečne sa tu formuje aj nová generácia plná zaujímavých týpkov a ja aj keby som už nemal robiť nič (čo sa zatiaľ nechystám), budem so záujmom sledovať vývoj rapu,“ približuje svoj pohľad.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Keď Kali a Majk Spirit povedali v spoločnom songu všetko (VIDEO)

„Som extrémne vďačný za to, že som jeden z tých, ktorý prispel k tomu, aby to dnes stálo hrdo a vzpriamene.“ Faktom je, že Separ je jedným z mužov, ktorí prispeli k stavbe slovenskej rapovej scény.

„A ešte vám viem povedať, že sa pracuje na niečom, čo by ste možno ani nečakali a nie je to len jedna záležitosť, juuj,“ zakončil Separ. Priznanie ako víno, fanúšikovia okamžite začali diskutovať, čo by to tak mohlo byť.

Vzhľadom na to, aký je Separ typ, nebolo by prekvapením, že by on sám alebo zoskupenie DMS pripravovali nečakaný album. Ako to už bude, nechajme sa prekvapiť, jedno je ale isté, máme sa na čo tešiť.

Odporúčame