Separov album sa blíži. Dame mu poslal odkaz. Ešte CD nepočul

Separov nový album sa blíži. OG príde už štvrtého apríla a priaznivci slovenského rapu sa tohto dátumu takpovediac nevedia dočkať. Najnovšie sa k Separovmu projektu vyjadril jeho kolega zo skupiny DMS a dlhoročný kamarát Dame. Pozrime sa na to, aký odkaz mu prostredníctvom sociálnych sietí poslal.

Dame je známy tým, že na svojom profile veľmi rád glosuje, píše veci nadnesene a rád sa zabáva, či už na absurdných názoroch ľudí, prípadne na ľudskej hlúposti. Na Separov album sa však skutočne teší, čo potvrdzujú aj slová, ktoré publikoval. I keď, opäť začal vtipne, ako mu to je dlho vlastné.

„Milí ludia, ako isto viete môj dlhoročný priatel Mecenáš Kmeť vydáva 4.4. album. To je všetko,“ napísal. Ale následne dal medzeru a pokračoval ďalej. „Ale nie, žartujem pravdaže.“

„Ja som nič z toho nepočul okrem jednej veci, keďže sme sa dohodli, že chceme tentokrát počuť svoje projekty až hotové so zvukom, lebo je to niečo úplne iné, keď počuješ najprv hudbu, potom demo a potom finálny zvuk,“ vysvetľuje populárny raper a zároveň tatér svojej fanúšikovskej základni.

Pokračuje ďalej. „A celkom iné, keď to počuješ ako celok celý album naraz. Ja som sa vlastne nikdy tak netešil na žiadny album a ešte teda naopak sa teším na to, jak on bude počuť môj. Som fakt zvedavý. Názov veci kde sme na feate so Smartom  je aj môj momentálny moodm lebo sa cítim jak 4 ludia v jednom, aj preto čo všetko robím, ale aj preto, že môj album je fakt pekná hudobná schíza,“ dozvedajú sa Dameho priaznivci z jeho prehovoru.

„Takže, budte ready na 4.4. A potom v máji ešte neviem kedy presne stíham ja. Upresním, keď si budem istý. Užite si nedeľu, od zajtra sa zas budete musiet všetci naháňať na hrádzi alebo na iných prvoplánových miestach bez fantázie. Mohli by ste sa nato už vyj*bať, nech nejsme doma do októbra,“ zakončil Dame, pričom si nemohol odpustiť odkaz pre ľudí, ktorí v čase, kedy by sme všetci mali sedieť doma a čakať na to, ako sa situácia vyvinie chodia kade-tade, pričom vo väčšine prípadov to je nie je nevyhnutné, iba sa doma nudia a snažia sa zabiť svoj čas. Neuvedomujú si pritom, že je to pre nás všetkých nebezpečné.

Odporúčame