Separ zverejnil cover aj tracklist OG. Nechýba ani ďalší Hejtklub

Nebudeme si klamať, Separov album OG, ktorý oficiálne vyjde 4. apríla, patrí medzi najočakávanejšie hudobné projekty tohto roka. Momentálne je vo svete náročná situácia, ale Separ to má všetko premyslené a priaznivci kúpené albumy dostanú tak skoro, ako to len pôjde. Člen zoskupenia DMS najnovšie zverejnil tracklist a cover OG.

Separ zverejnil pomerne rozsiahly príspevok na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Rozhodol som sa zverejniť cover a tracklist, pretože k featom padá neustále toľko otázok, že je aj tak veľká časť prevarená a viete o nich. Čo sa týka front coveru, tento nápad v sebe nosím odkedy som do singlu OG dal spraviť ten príspevok,“ vysvetľuje populárny raper.

A pokračuje ďalej: „Vedel som, že nechcem na prednej strane žiadne nápisy SEPAR aleo OG, že to chcem zachytiť len pomocou toho prívesku. Rozmazaný je preto, že to dobre vyzerá a zároveň aj znázorňuje POHYB, či už v čase, ktorý opisuje celú moju cestu až sem alebo znázorňuje, že odmietam stagnovať a na albume okrem klasických separoviek budeš počuť zasie niečo úplne iné ako robievam. A zároveň je to cesta späť a sú tam veci, pri ktorých tvorbe som sa cítil ako keď som robil Buldozér.“

„Áno, cover sa trochu podobá na cover Karla z M+, ale aj on vie, že tento koncept som mal hotový skôr ako on vydal album, akurát sme o tom vzájomné nevedeli. Najprv som ho chcel zmeniť a mal som vymyslenú aj inú verziu, ale už to nebolo ono. Preto som sa rozhodol nechať to tak ako je, pretože je to vo svojej podstate aj tak úplne iný cover. Čo sa týka featov, na ktorý sa tešíš najviac?“ opýtal Separ na záver svojich fanúšikov.

Ako vidieť, Separ má všetko pripravené, všetko je takpovediac tip-top a v najbližších dňoch začne predpredaj. My môžeme pevne veriť, že distribúcia prebehne v poriadku a predovšetkým, že situácia vo svete sa čoskoro zlepší na takú úroveň, že pomaly, ale isto sa život vráti do normálu a začnú byť opäť koncerty a festivaly. Buďme trpezliví.

Foto: Separ

Odporúčame