Takto vidia výsledok zápasu Separ vs Spirit obaja rapperi (VIDEO)

Už 3.6.2022 sa môžeme tešiť na podujatie Fight Night Challenge 2, kde bude hlavným zápasom meranie síl Separ vs Spirit. Člen skupiny DMS vyzve súčasť legendárnej H16. Ako vnímajú tento stret obaja interpreti? Prehovorili o tom v aktuálnom videu na Instagrame.

Separ vs Spirit: Zápas, ktorý treba vidieť

Pocitovo sa to možno ani nezdá, ale opak je pravdou. Fight Night Challenge 2 je za rohom. Majk Spirit aj Separ sa poctivo pripravujú, je to pre nich obrovská výzva. Boxerská premiéra pre uznávaných slovenských rapperov. Nejde iba o víťazstvo v ringu, ide taktiež o veľkú prestíž.

„Kto vyhrá náš zápas? Tá odpoveď je úplne jednoduchá. Budem to ja, pretože som nechodil polroka do gymu len preto, aby som niekam prišiel prehrať,“ rozhovoril sa Separ. „A prečo? Pretože sa cítim extrémne dobre pripravený a v tom ringu ti to ukážem,“ nechal sa počuť člen DMS.

Samozrejme, odpoveď Majka Spirita prišla hneď za tým. Všimnite si Speezyho look, s bradou vyzerá drsnejšie ako hladko oholený, pričom pred boxerským zápasom sa mu tento imidž naozaj hodí. „Zápas vyhrá Spirit. Ten, kto bude v ten deň väčší, bude víťaz. Ja dávam do prípravy úplne všetko, takže verím, že to budem ja,“ povedal Majk Spirit.

Kompletné video si môžete pozrieť na nižšie.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Fight Night Challenge, Instagram

Odporúčame