Prečo si Loko Loko vzal do úst Separa? Ten sa mu vysmieva

Beef na rapovej scéne pokračuje. Najnovšie si Loko Loko  vzal do úst Separa. Separ mu odpovedá výsmechom

Radi by sme už možno napísali pre zmenu aj o čomsi pozitívnom, avšak ak chceme mapovať aktuálne dianie v rape, momentálne sa nad našou scénou skôr schádzajú mraky. Akuálne sa totiž do vyhrotených vzťahov pridáva znenazdania Loko Loko, ktorý si na svojej dnešnej story rypol do jedného z hlavných aktérov posledných beefov. Áno, opäť je v dianí Separ. Odpoveď na seba nenechala dlho čakať.

Na dvoch Instastorkách sa však okrem stihol vyjadriť aj Dame i Separ

Prepáč Dame.

Čo na to Separ?

Každopádne, Lokovi odpovedal aj líder crew DMS, ktorý sa zároveň pri téme hodiniek jednými zo svojich aj pochválil. Lokovi sa vysmieva a podpichuje ho, či je ozaj dobrý nápad provokovať ďalší konflikt. Podľa všetkého sa zároveň dozvedáme, že z Lokovej strany bol niekedy záujem dostať Separa na spoluprácu, čo člen DMS vraj odmietol. Čo bolo za tým zatiaľ nevieme.

Už tak trochu tradične sme vám k tomu pripravili video, kde sme zhrnuli všetky doterajšie reakčné Instastories. Hoďte nám tam odber a nové videá vám už neujdú, díki moc!

Nám už zostáva len dodať, že pri tom ako sa momentálne na našej rapovej scéne triedia vzťahy, spĺňa vlastne meno „SEPAR“ čoraz viac svoj význam.

Keď ťa zaujíma dianie na našej scéne za posledné dni, čítaj ďalej:

Rytmus odkazuje Separovi: „Neznížim sa na tvoju uroveň.“

Odporúčame