Separ v podcaste: Hovoril o historkách, ktoré zažil. Niektoré sú ako z filmu

Niektorí fanúšikovia by určite súhlasili s tvrdením, že Separa jednoducho nikdy nie je dosť. Tento člen populárnej rapovej skupiny DMS je výrazný, jeho slová ľudia počúvajú a často sa vyjadruje k rôznym problematikám. Ak netrpezlivo čakáte na jeho nový track alebo rozhovor, máme pre vás riešenie. Separ sa totiž objavil v podcaste, ktorý uzrel svetlo sveta len pred niekoľkými hodinami. 

Konkrétne je reč o podcaste Nezmyselná trojica alebo ak chcete Podcast 3 nezmyselných, v ktorom sa pravidelne každý týždeň stretávajú moderátorka Becca, člen DMS Smart a hypeman Osťo. Ak ste o tomto podcaste ešte nepočuli, môžeme vám ho skutočne úprimne odporučiť, pretože ide o o počúvanie, ktoré vás prinajmenšom vždy aspoň pobaví a vo väčšine prípadov aj niečím novým obohatí, pričom sa nejedná o druh podcastu, ktorý by trval nad hodinu či dokonca nad dve, ale väčšinou má okolo 20 minút. Ako sa hovorí, rýchle počúvanie, niekomu práve tento koncept vyhovuje.

A tento raz bol medzi touto trojicou plnou nadhľadu a humoru prítomný aj Separ. Jeden z najpopulárnejších slovenských rapperov hovoril o viacerých témach, ale napríklad aj o niektorých historkách z minulosti, predovšetkým z bratislavskej mestskej časti Dúbravka, ktoré boli chvíľami tak uletené a mimo chápanie bežných ľudí, že keby to nebol Separ, tak by sa tomu až nedalo veriť. Aj prítomný Smart však potvrdil, že skutočne sa spomínané veci stali. Garantujeme, že vám padne sánka, minimálne pri zopár.  Skrátka, veci čo sa tam diali by nevymyslel ani svetoznámy režisér Quentin Tarantino. Separ sa ukazuje v odľahčenej podobe, pričom ako spomíname v úvode, ak v tomto období netrpezlivo čakáte na jeho novú hudbu alebo rozhovory, toto je niečo pre vás.

Keby ste si chceli podcast vypočuť, môžete tak urobiť na dostupných streamovacích službách ako napríklad Apple Podcasts či Spotify. Mali by ste ho tam nájsť spolu s kompletnou sériou. Beccu môžete poznať z rádia alebo z videí na YouTube a Smart s Osťom sú vám ako rapovým priaznivcom určite dozaista veľmi dobre známi.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ja som Bratislava! Séria Momových songov, ktoré vyslovene štípu

Foto: Separ, profil na Instagrame Separ

Odporúčame