Separ spojil sily s Emmou Drobnou: Skladba o románikoch na jednu noc

Všeobecne platí, že kde sa objaví Separ, sú aj pozretia. Najnovšie môžeme sledovať zaujímavú kombináciu na albume Emmy Drobnej, kde sa v jednej skladbe na feate objavuje práve tento slovenský rapper. Track s názvom Stratím sa ti ráno pojednáva o románikoch na jednu noc, ktorých vždy bolo, je a bude neúrekom, pričom mnohí z vás sa v tom určite nájdu. Jedná sa o tému, ktorá bude aktuálna zrejme vždy.

Nie je to tak dávno, čo sme počuli Emmu Drobnú na albume 100RY, ktorý vytvoril Dame, kde sa objavila na refréne v skladbe Za vás. Spojenie rapu a jej spevu slávilo úspech, možno aj to prispelo k tomu, že Emma k tomu pristúpila na svojom vlastnom CD. Priestor dostal Separ a musíme objektívne povedať, že kombinácia týchto dvoch vyznieva naozaj dobre.

Možno je to aj témou, ktorá, ako spomíname vyššie, je poriadne aktuálna a mnohí z vás, čo to čítajú, pravdepodobne aspoň jednu zo spomínaných situácií zažili minimálne raz v živote. Stratím sa ti ráno – lepšie sa to vystihnúť pravdepodobne ani nedá. Separ aj Emma prispievajú kvalitnými myšlienkami a riadkami.

Foto: Emma Drobná, Stratím sa ti ráno

Odporúčame