Separ sa pýta aj teba – kam prídeš? Toto je harmonogram OG TOUR

ZSepar vydal 4.4.2020 nový album OG, ale vzhľadom na to, čo nastalo vo svete, a že celosvetová pandémia koronavírusu porušila všetky hromadné akcie, dodnes jeho nové CD nemalo tour. Turné, ktorí si album OG rozhodne zaslúži, veď hneď niekoľko songov z tohto CD si ľudia idú prakticky nonstop. Situácia povolila a Separ informuje o zastávkach, kde bude OG prezentovať.

Koronavírus zmenil plány nám všetkým, ale aj Separov nový album nám dni, ktoré sme museli stráviť doma, dokázal spríjemniť. Teraz, aj napriek tomu, že počet prípadov či už u nás alebo vo svete stúpa, opatrenia sú zjemnené a akcie môžu vznikať a prebiehať. Separ preto zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram harmonogram pripravovanej OG TOUR. Na ktorú zo zastávok sa chystáš ty s tvojou partiou?

https://www.instagram.com/p/CCdHWS3lj2z/

„Toto je OG TOUR LIST! Zatiaľ není kompletný, pár zastávok ešte pribudne. Postupnebudem zverejňovať linky na predpredaj. Počet lístkov je podľa platnej legislatívy stále obmedzený, a preto by som s nákupom lístkov nečakal. Keďže je Banská Bystrica v termíne 20.11 až na pár VIP lístkov vypredaná, pridávam druhý deň 21.11, na ktorý už nájdeš lístky online na TICKETPORTAL.sk,“ informuje Separ vo svojom informačnom príspevku. Ako píše, ak si mesto, do ktorého si sa chystal, na zozname nenašiel, nemusíš zúfať, možno tam ešte pribudne.

Separ nemá v pláne obísť ani Českú republiku, kde tiež patrí medzi najpopulárnejších raperov. „České zastávky sú ONLINE na TICKETSTREAM.CZ. Keď vidím, čo robia tie skladby len v momente, jak ich pustí DJ niekde na akcii… Enormne sa teším na toto tour, kam prídeš?“ zakončil člen skupiny DMS svoj prehovor.

Faktom je, že album OG skutočne žne úspech a z toho, čo sme počuli tento rok z československého rapu patrí k absolútnemu stropu. Veď skladby ako OG, Pinokio, Ahoj ahoj čo ty, Strýko Separ, Origami alebo Všetci za jedného jeden za všetkých majú potenciál na to, aby poriadne dostali ľudí do varu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chýbajú rapové battles a diss tracky slovenskej scéne?

A netreba zabúdať ani na to, že koncerty, festivaly a celkovo kultúrne akcie boli stopnuté skoro štvrť roka, a teda či už fanúšikovia alebo interpreti sú vyslovene hladní po tom akciách tohto druhu. Niet sa čo čudovať.

Foto: Separ, profil na Instagrame

Odporúčame