Separ sa prihovoril fanúšikom, OG je online všade. Čo by si prial?

Album OG oficiálne vyšiel 4.4.2020. Prešiel mesiac, prebehol predpredaj, najnovší Separov hudobný počin je už aj na streamovacích zariadeniach. Väčšina z tých, ktorí chceli, si ho už rôznou formou vypočuli. Separ sa najnovšie prihovoril svojim priaznivcom na sociálnych sieťach a zároveň vyjadril túžbu v tom, čo by si momentálne prial.

Separ má jasný pohľad. „Už ste to počuli asi fakt všetci. Tie kolabovačky, čo mi píšete do správ naznačujú, že si to naozaj idete,“ začal svoj príspevok. „Ďakujem každému, kto ma akokoľvek podporil. Predaje sú druhé najväčšie v CZ/SK a to je OBROVSKÝ úspech,“ pridáva člen DMS trochu štatistík.

A na záver jeden z najviac úspešných raperov Česka a Slovenska poslednej dekády dodal, čo by si prial. „Už len nech skončí táto pi*a situácia a môžem ísť s vami na stage. A ak si stále nezachytil/a informáciu, OG je  ONLINE na všetkých streamovacích službách,“ dodal. Hneď po tom, ako bol OG o polnoci zo soboty na nedeľu publikovaný na Spotify či Apple music, kúpili si ho do svojich zariadení viacerí fanúšikovia. 

Očakáva sa, že keď to už bude vzhľadom na pandémiu koronavírusu vo svete možné, tak bude odštartovaná OG tour. Separ má veľké plány a sám sa nevie dočkať toho, ako bude v kontakte so svojimi vernými priaznivcami. „Nedá sa opísať, ako mi to chýba. Snáď sa dostaneme až k 4.fáze a 3.6 sa spustia všetky hromadné podujatia, tak ako je v pláne,“ zamyslel sa na svojom profile na Instagrame.

„Od septembra by sme mali začať s OG tour. Album už veľa z vás počulo. Teraz mi povedz, čo sa pi*ovinu sa tam bude diať , keď do tej show primiešam ešte bangre z minulosti, hahahaha,“ odkázal priaznivcom. Faktom je, že keď Separ odprezentoval Pancier tour, stala sa z nej najnavštevovanejšia tour v histórii slovenského rapu. Jednalo sa o jeho tretí sólový album.

A vzhľadom na to, že ľudia na nijaký koncert nešli už dlhé týždne, tak na jeseň sa bude očakávať obrovský záujem o všetky druhy podobných akcií. To by bolo Separovi, čo sa predaja lístkov, priať. A kto pozná Separa či jeho skupinu DMS, môže potvrdiť, že koncerty tohto zoskupenia sú skutočne zážitkom na dlhé obdobie.

Foto: Separ, Instagram

Odporúčame