Separ predstavuje rum „ Monsignor“. Sleduj dokument z Panamy (VIDEO)

Separ si ide vlastnú ligu. Okej, niekto z vás ho má radšej, iní menej, ale sú veci, ktoré si treba priznať. Člen skupiny DMS otvára levely hry, o ktorých niektorí ďalší hráči ani nevedia, že existujú. Dôkazom toho je vytvorenie vlastnej značky rumu „Monsignor“. 

Separ a rum „Monsignor“

Pred pár dňami sme na našom webe písali o tom, že Separova vlastná značka rumu, ktorý nesie názov „Monsignor“, dorazila na Slovensko. Ak ste to nezachytili, nemusíte zúfať, tu je priložený odkaz. „Koľko je za tým času a peňazí, sa ani nebavme. Ale KONEČNE JE TU! Osemročný rum, ktorý zrel v sudoch po bourbone, ktorému dali touch samotní Don Pancho a Carlos Esquivel. Rum, ktorý je za mňa reálne dokonalý,“ priblížil Separ aktuálnu situáciu.

Separov rum dorazil na Slovensko (Novinka)

A člen skupiny DMS avizoval, že tento týždeň sa dočkáme na video platforme YouTube dokumentu o jeho ceste do Panamy. Poďte sa pozrieť na to, ako Separ s Osťom a ďalšími doslova „dobýjali“ stredoamerickú krajinu a reprezentovali vo svete maličké Slovensko. Keď už nič, naplní vás to motiváciou. Teda aspoň by malo, toto video je jasným dôkazom toho, že možné je skutočne všetko, keď na tom dostatočne tvrdo pracujete a veríte, že by to mohlo vyjsť.

Ak by si chcel „Monsignor“ ochutnať aj ty, môžeš tak urobiť už dnes, pretože Separ potvrdil, že jeho značka rumu bude dostupná na festivale Hip Hop Žije, ktorý práve v tento deň začína na bratislavských Zlatých pieskoch. Tak čo, láka ťa to?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube dokument

Odporúčame