Separ: Toľko nenávisti, čo je v slovenskom a českom národe som v živote nezažil

Separ dlhodobo patrí medzi rapovú špičku nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Člen skupiny DMS pravidelne zdieľa novinky zo svojho života na sociálnych sieťach, pričom interaguje s ľuďmi, čo jeho fan base veľmi oceňuje. Avšak, medzi komentujúcimi sa častokrát nájdu osoby, ktoré sú plné nenávisti. A to už Separa nebaví, preto sa k tomu rozhodol vyjadriť.

Separ je vyslovene sklamaný z toho, koľko nenávisti sa skrýva v niektorých ľuďoch na Slovensku a v Českej republike. „Práve som venoval chvíľu času čítaniu komentov pod rôznymi fotkami a článkami a veľmi dlho túto chybu nezopakujem,“ začal populárny slovenský rapper. „Toľko nenávisti, čo buble medzi ľuďmi v slovenskom a českom národe, som v živote nezažil. Ľudia, čo ma neznášajú a sledujú len preto, aby zaznamenali nejaký prešľap. alebo chybu a mohli mi za to naložiť, prosím okamžite mi dajte unfollow. Ľudia, čo všetkých súdia a hodnotia a sami sú len kopa ho.na s očami a končatinami, nám vytvárajú svetové prvenstvo v hromadnej negativite. Urobte niečo vy a ukážte všetkým, ako sa to teda má robiť, miesto toho, aby ste všetko negovali. Do toho.“

Separa hnevá aj to, že ľudia často spochybňujú to, aký je otec. A to je niečo, s čím by naňho nikto nemal ísť, pretože je na to háklivý. Niet sa mu však čo čudovať, pre svoje deti by totiž urobil čokoľvek. „Je zvláštne, že ľudia ma odsudzujú za to, aký som otec, len preto, že sem (na IG, pozn.red.) nevešám ako na nástenku. Píšu mi pod príspevky nenávistné ho.ná o tom, že som ju nechal napospas životu a nestarám sa o ňu. Vy hlupáčikovia, fakt si myslíte, že by som sa vy.ebal na vlastnú dcéru? Fúha.“

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kto vyhrá? Aless bude boxovať proti Dominike Mirgovej!

„Neviem, čo za kus bezcenného ko.ota by som musel byť, aby som urobil niečo takí. Moja dcéra je moja krv, dám za ňu život bez mihnutia oka. Koľko z vašich rodičov je dodnes spolu? S koľkými partnermi ste sa už rozišli? Ja nemám právo na nový vzťah? Lebo vy ste si zvykli, že som s Tinou? Alebo kvôli čomu? Fakt už podaktorí choďte do p.če,“ pokračoval Separ vo vyjadreniach v rámci svojich príbehov na Instagrame. Negatívnych reakcií na jeho súkromný život bolo v uplynulom období už neúrekom, preto sa mu nemožno čudovať, že sa rozhodol všetky veci uviesť na pravú mieru.

„Moje texty nie sú o.eb a nikdy neboli. Áno, my všetci sme super kamoši a áno Cynthia s mojmi deckami vychádza výborne a áno, vie to s nimi veľmi dobre. Toto je hromadné vysvetlenie pre všetky skur.ené nenávistné nuly, čo mi prajú smrť, pre ktorých je Cynthia ku.va a pre koho som ko.ot, čo opustil rodinu. Nič z toho sa nestalo, nedeje a diať sa nebude! Vypadnite do pi.e z môjho profilu, prestaňte ma stalkovať a riešte svoje stroskotané existencie. Dovidenia,“ zakončil člen skupiny DMS, ktorý v lete absolvoval OG tour k svojmu albumu, čo vyšiel v apríli uplynulého kalendárneho roka.

Následne sa k celej vzniknutej problematike vyjadrila aj Cynthia Tóthová, ktorá je aktuálnou Separovou partnerkou. „Naozaj je to dobrý otec. Nonstop rozmýšľa, aký program alebo na aký výlet ich zobrať, aby mali super zážitky, aby neboli len doma za telefónom alebo TV. Berie ich do prírody, všetko im vysvetľuje, venuje sa im. Nemá stále v ruke telefón a nenatáča si ich, aby vám musel dokazovať, že je s nimi. Trávime s nimi každý druhý týždeň, len to nevešia stále na Instagram. A sú to super deti, inteligentné a vychované,“ dodala Cynthia.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ektor zmizol a nikto nevie kam. Ukončil kariéru a stiahol sa?

Photo credits: Separ a Cytnhia, IG Profil Separ

Odporúčame