Separ otvoril svoje srdce: Čo ho pred piatimi rokmi zmenilo?

Na niekoho môže Separ pôsobiť prízemne, pre niekoho môže byť tento slovenský raper vzor. Iný si zas môže myslieť, že si z ničoho nerobí ťažkú hlavu a neberie do úvahy nijaké zákony. Nuž, definovať Separa nie je nič jednoduché. Najnovšie tento člen zoskupenia DMS otvoril svoje srdce na sociálnej sieti Instagram.

Príspevok na sociálnej sieti Instagram venoval svojej dcére. „Mal som 27 rokov a v podstate som bol ešte stále decko, keď sa táto pani rozhodla prísť a na kompletku mi zreorganizovať život. Keď sa narodila, vyzerala, že má cca 65 rokov, potom chvíľu vyzerala, že bude mať asi tak osemdesiat kíl a podobala sa na pani Helgu Topoľskú, ktorá celé dni piekla a aj to potom všetko zjedla a z toho mala hlavu ako desaťlitrový kýbel,“ začal svoj príspevok Separ.

„No, ale kedže má byť po kom, vyrástlo z nej najkrajšie, najšikovnejšie a najmúdrejšie dievča pod slnkom, teraz som ju, aj nás, pekne prehajpoval, ktoré ma naučilo žiť úplne inak.  Zmysluplnejšie. Ďakujem, že sa mi podarilo založiť si rodinu a dať tomu všetkému, čo robím, zmysel. Lebo tom mám pre koho robiť,“ vysvetľuje svoje pocity člen skupiny DMS.

„Ďakujem svojej žene, že mi ju vynosila a ďakujem svojim chlapcom, že neboli leniví a jeden z nich to dokázal a započal tento zázrak! Mať deti je ozdravujúca kúra. Láska moja najkrajšia, ďakujem, že ťa máme,“ zakončil Separ. Príspevok vyšiel pred pár dňami, keď malá Anička oslavovala päť rokov.

Separ jej v rámci albumu MMXV od DMS dokonca venoval skladbu TLAK, kde sa objavuje aj Tina a produkčne sa o ňu postaral SMART.

Odporúčame