Separ ohlásil prvú zimnú kolekciu. Nesie názov „NOTHING TO SAY“

Separ nestráca čas. Jeden z najpopulárnejších slovenských rapperov a celkovo najvplyvnejších známych osobností v našich končinách, pokračuje v rozmachu svojej módnej značky Hood Hero. Aktuálne pre ľudí pripravil s kolegami drop novej zimnej kolekcie. Ak budete mať o ňu záujem, mali by ste byť pripravení, pretože sa po nej vyslovene zapráši.

„Ohlasujeme prvú zimnú kolekciu s názvom „NOTHING TO SAY“,“ napísal Separ na svojom profile na sociálnej sieti Instagram a reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať. Nečudo, značka Hood Hero sa medzi ľuďmi míňa ako teplé rožky a nič iné sa neočakáva ani v tomto konkrétnom prípade. „Kolekcia bude obsahovať kompletné outfity v rôznych dizajnoch od čiapky, tričiek, mikín, teplákov, nohavíc, zimnej bundy až po opasok a spodné prádlo.“

Jedná sa o prvú zimnú kolekciu značky Hood Hero.  „Zároveň od tejto kolekcie posúvame kvalitu našej značky na vyššiu úroveň. A na koniec ešte jedna novinka, od teraz sa v každej kolekcii bude vždy nachádzať aj nejaký prémiový kúsok (kúsky) pre tých, ktorí si potrpia na kvalitu a su ochotní si za nu priplatiť,“ zakončil Separ.

A kedy bude samotný drop? Ten je naplánovaný na 31. október na 18:00 večer.

Photo credits: @doublejprod

Odporúčame