Separ ide na futbal do Anglicka. Môžeš ísť zadarmo s ním. Ako?

Separ ide na futbal do Anglicka. Možno si povieš: „Okej, a čo?“ Ty ale môžeš ísť s ním, pričom vôbec to nie je komplikované. Poď si prečítať, ako môžeš robiť spoločnosť členovi skupiny DMS na Premier League.

Separ sa chystá do Anglicka

Separ sa v rámci svojich IG stories vyjadril, že by rád zažil atmosféru anglického futbalu, čoho sa chytili chalani z cestovnej kancelárie FutbalTour, z ktorých jeden, Július Turček, pôsobí aj v podcaste VAR. „Víkendový amatérsky report“ sa stal v priebehu uplynulého ročníka kultovou záležitosťou a získal si tisíce priaznivcov zo Slovenska aj Českej republiky. Slovo dalo slovo a Separ skutočne do Anglicka ide. A ty môžeš ísť s ním.

Konkrétne sa jedná o jeden z najsledovanejších zápasov na britskej pôde, aký len môže byť: Manchester United verzus Liverpool FC. „Jeden z vás s nami pôjde na zápas. Na také miesta, ktoré reálne nekúpiš.“ Čo teda musíš urobiť, aby si zažil trip, na ktorý zrejme nikdy v živote nezabudneš?

Tu sú detaily, ktoré nájdeš aj na Separovom profile na sociálnej sieti Instagram.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꜰʟᴏᴡᴅᴇᴍᴏʀᴛ (@separ__dms)

Súťaž prebieha do štvrtka tohto týždňa. Ak sleduješ Separa alebo VAR, tak je to pre teba ideálna príležitosť. Rap a futbalové cestovanie sa v tomto prípade spájajú dokopy. A na výsledok sa tešíme už teraz.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Koláž Rap G

Odporúčame