Separ, Reggie 257 a DJ Fatte spojili sily: Aký dobrý je tento song?

Máme tu medzinárodnú spoluprácu, ktorú nemôžeme ignorovať aj keby sme chceli. A my nechceme. Separ, DJ Fatte a Reggie 257 dali dokopy svoje sily a vytvorili song s názvom „Šedá eminence“. Poďme sa pozrieť na to, ako im to ladí na feate, ktorý je von zatiaľ iba chvíľu, no už teraz sa o ňom hovorí pomerne dosť. 

⇒ Separov merch alebo tyčinky EXTREM si vieš KÚPIŤ TU

Separ + Reggie 257 + DJ Fatte = ? 

Možno si poviete, že keď je niekde Separ, nemôže to skončiť inak, ako úspechom. Jasné, tohto člena DMS nemajú radi všetci a nikdy ho všetci radi mať nebudú, ale treba objektívne uznať, že čo sa týka jeho tvorby, hýbe slovenským (aj českým) rapom na pravidelnej báze. Mení flowy, mení hlasové polohy, mení tempo aj témy. Teraz je Separ na songu s Reggiem a Fatteom a môžeme sa pozrieť na to, ako to dopadlo.

Song si vypočuješ tu:

Skladba „Šedá eminence“ patrí na aktuálne CD Aura, ktoré dali dokopy DJ Fatte a Reggie 257 a uzrie svetlo sveta v tomto kalendárnom roku. Vonku už je song „Neser mě“. Vzhľadom na dve skladby, ktoré už chalani zverejnili, sa dá hovoriť o tom, že pripravovaný album bude lákať rapových priaznivcov nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku.

⇒ Separov merch alebo tyčinky EXTREM si vieš KÚPIŤ TU

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com, song „Šedá eminence“, DJ Fatte, Separ, Reggie 257

Odporúčame