Separ dal taký koncert, že si fanúšikovia trhali hlavičky: Sleduj nový DMS LIFE

DMS

Nový vlog DMS LIFE (Zdroj: Instagram.com/separ_dms)

#Len včera sme ti písali, že podľa všetkého môžeme tešiť na nové diely obľúbenej vlogovacej série DMS LIFE, takže budú určite zase samé bomby… Nuž a ešte kým sme ten článok dali von, tak ten nový diel DMS LIFE už aj naozaj vyšiel. Keďže sme však pribrzdení, píšeme ti o ňom až dnes. Tak poď do toho spolu s nami, nudiť sa nebudeš!

Konečne poriadny VLOGDEMORT

Nejaké dva mesiace ubehli odvtedy, čo sme mohli vidieť predchádzajúci diel. Ten najnovší sa niesol v duchu už veľmi ohnivo rozbehnutej Separovej Flowdemort Tour, ktorá búra kluby v našich zemepisných šírkach. Čo je však vždy zábava sledovať, sú krásne priateľské rozhovory kamarátov z DMS na cestách, ktoré týmto pekelným koncertom predchádzajú. Tešiť sa môžeš aktuálne najmä na Separa so Smartom a Osťom, takže počítanie kvadratických rovníc opäť veľmi nečakaj, hahaha.

Spoločná show s Nerieš, prvýkrát spolu

Tešiť sa môžeme aj na ďalšie super živé showky, na ktorých si všetkých troch chalanov z crew DMS môžeš vychutnať naozaj dosýta!

Na oznámenie Dameho Frí Dom Tour sme si síce kúsok museli počkať, ale už vieme, kedy a kde sa jej dočkáme. Odohrá sa celá v priebehu júna, bude mať konkrétne 7 zastávok, pričom sa začne  2. júna v Leviciach v Unity Clube a skončí 30. júna na HipHop Žije v Bratislave. Dobrou správou je, že rovnako ako aj Separovu tour, aj tú Dameho celú odohrá Smart, takže všade sa dočkáš minimálne dvoch tretín tejto krásnej skupiny.

DMS a Nerieš majú vzájomne naozaj nespočet trackov, z ktorých sa stali nesmrteľné hity. Skvelou správou pre fanúšikov bolo nedávne oznámenie, že tieto dve rapové skupiny si pre teba chystajú svoju vôbec prvú spoločnú živú show!

Prinesie ju konkrétne Festival Follow, ktorý sa odohrá už 9. až 10. júna na Donovaloch v samotnom srdci Slovenska. Počas dvoch dní sa na pódiu vystrieda vyše 20 interpretov z CZ a SK scény. V priestoroch lokálnych hotelov zažiješ unikátne párty. V programe namiešali organizátori rôzne žánre a nezabudli dokonca ani na tých najmenších.

Milovníci krásnej prírody a kvalitnej hudby si prídu na svoje a fanúšikovia DMS a Neriešákov obzvlášť!

https://www.instagram.com/p/Cr0VwPWt6-c/

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame