Separ chystá nový drop Hood Hero kolekcie: Už si videl Angels?

Separ je známy tým, že nielen jeho hudba je nesmierne kvalitná, ale aj merch a kolekcie, pod ktoré sa podpíše, patria medzi najpopulárnejšie a najkvalitnejšie na našom trhu. Iné to nie je ani po premenovaní značky Pirat Army na Hood Hero. Už túto nedeľu člen skupiny DMS chystá ďalší drop.

Ak máte záujem o Separove veci, budete musieť byť v nedeľu večer pripravení, pretože sa jedná o limitovanú edíciu, ktorá sa nebude dorábaná dodatočne. Takže, budete sa musieť posnažiť, pretože sa vám neujde.

Nie je tajomstvom, že Pirat Army patrilo medzi jeden z najlepších merchov, ako Separ rapuje „nie sú to len handry“. Pirat Army prešlo zmenou názvu, teraz je to už Hood Hero, pričom popularita medzi ľuďmi je stále pomerne enormná.

Ako sme už spomínali minule, Separ je skutočne veľmi populárny, a či sa už sa to týka hudby alebo módy, ľudia čakajú na to, čo vydá. Vybudoval si meno, ktoré láka a to ešte bude minimálne niekoľko rokov pokračovať.

Ako vyzerá Separova nová kolekcia uvidíš TU, na jeho profile na sociálnej sieti Instagram. Nová kolekcia nesie názov Angels, ktorý zrejme ani nemusíme prekladať do slovenského jazyka. Nezabudnite, ak budete mať záujem, buďte v nedeľu ready.

Foto: Hood Hero, Separ profil na Instagrame

Odporúčame