Separ a Jana Kirschner pripravujú skladbu proti šikane. Dočkáme sa čoskoro

Prelínanie jednotlivých žánrov je skutočne populárny prvok nielen hudobného sveta. Keď však vidíme ako niekto z rap game spolupracuje s osobnosťou z pop music, vždy to sľubuje zaujímavé počúvanie. A inak to nebude ani teraz, keď Separ spája svoje sily so slovenskou speváčkou Janou Kirschner.

Zatiaľ nie je známe veľa, ale Separ a Jana Kirschner majú spoločnú skladbu, ktorú ste mohli počuť v IG stories na Instagrame. Oficiálne ešte nevyšla, ale je to iba otázkou časou. Hlavnou témou je šikana a celkovo tento song má prispieť k povedomiu o neduhu, ktorý sa objavuje prakticky na každej škole v našej krajine. To je smutná realita, šikana je prítomnná, i keď sa nie vždy rieši. A práve to by chceli Separ s Janou Kirschner zmeniť.

Obaja majú takú veľkú popularitu, že by sa im to mohlo podariť. „Čoskoro medzi vás pustíme spoločnú vec, ktorú sme si pripravili pre nadáciu TV Markíza a projekt Odpíšeme ti, ktorý je smerovaný proti šikane,“ napísal fanúšikom člen slovenskej rapovej skupiny DMS a zároveň vyzval ľudí, aby dali Jane follow na Instagrame, pretože jemne humorne dodal, že veľa milovníkov hudby zrejme ani nevie, že je aktívna na tejto platforme.

Jedno je isté, bude to skladba, ktorá bude rezonovať a bude mať naozaj vysoké čísla. Jana Kirschner aj Separ majú vplyv a ich slovo má váhu, čo sa pri takej komplexnej problematike, akou šikana rozhodne je, dozaista hodí. O všetkom podstatnom vás budeme informovať.

Foto: Separ, ilustračné 

Odporúčame