Saul vydáva jeho nový album. Niekde V Oblakoch nájdeš na všetkých platformách

Členovia lebelu FCK THEM a vôbec celý tím ľudí, ktorí sa v okolí tejto kreatívnej formácie nachádza, zažíva dlhodobo skvelé obdobie. Interpreti tvoriaci pod Yakshovou svetovou značkou sa už pomaly vracajú do klubov a existuje len mizivá šanca, že sa im nepodarí naplniť ich v súčasnej situácií.  Najnovším dôkazom kvalitnej práce vo FCK THEM je nový album člena skupiny Khans, Saula, ktorý si od včera môžeš vypočuť na všetkých platformách.

Album Niekde v Oblakoch má odvážnu, takmer hodinovú minutáž, čo však nie je žiadny problém. Okrem Saulových riadkov môžeš počuť aj Ega, Taomiho, Marka Damiana a Gleba, ktorý sa objavil na skladbe Temné miesta s deviatimi minútami,čo je na slovenské pomery nezvyčajné, no po prehratí jednoducho pochopiteľné. Album a kopy merchu k nemu si môžeš zakúpiť na tomto linku na stránkach obchodu FCK THEM.

Ak nechceš prísť o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame