Lepší displej, vyspelejšie fotoaparáty a dlhšia výdrž batérie: Nové Galaxy A34 a A54 ponúkajú úžasné zážitky pre všetkých

Mobily Galaxy A34 a A54

Foto: hashtag.sk

#Spoločnosť Samsung dnes predstavila dva nové smartfóny Galaxy A54 a Galaxy A34 5G, vďaka ktorým sa špičková mobilná technológia dostane do rúk väčšiemu počtu používateľov. Medzi najväčšie výhody nových prírastkov do populárneho radu Galaxy A patrí natáčanie kvalitných videozáznamov, špičkový displej s dobrým obrazom aj pri jasnom slnku a batéria s výdržou viac ako dva dni.

„Špičkové mobilné zážitky sú stále častejšie základnou súčasťou každodenného života,“ hovorí TM Roh, prezident a riaditeľ mobilnej divízie Samsung Electronics. „Séria Galaxy A sa neustále vylepšuje a my vďaka nej ponúkame to najlepšie z našich prevratných inovácií širokým vrstvám zákazníkov po celom svete.“

Úžasné fotografie vo dne i v noci

Oba modely sú vybavené modernými funkciami a nástrojmi pre nočné fotografovanie a natáčanie videozáznamov, pre ktoré sa pri Samsungu vžil názov Nightography. Do fotografickej výbavy patria aj pokročilé systémy umelej inteligencie. Aj predný fotoaparát je oproti predchádzajúcim verziám výrazne vylepšený, takže sa môžeš tešiť napríklad na špičkové selfies alebo kvalitné videohovory.

Videozáznamy vytvorené novými telefónmi sú jasné a ostré, vylepšený optický stabilizátor obrazu a digitálny stabilizátor videozáznamov si bez problémov poradia s pohybovou neostrosťou. Kvalitné fotografie a záznamy tak vytvoríš aj pri pohybe alebo s roztrasenými rukami. V tme alebo v slabom svetle príde vhod špeciálny nočný režim, v ktorom sa jednotlivé pixely na snímači zväčšia a tým sa zlepší aj kresba detailov.

Po prvýkrát pri telefónoch série Galaxy A máš teraz k dispozícii aj vylepšený balík nástrojov na digitálnu úpravu hotových fotografií, vďaka ktorým je možné napríklad ľahko a rýchlo odstrániť nevítané tiene alebo odrazy.

Špičkový výkon s kvalitným displejom

Oba telefóny sú vybavené displejmi typu Super AMOLED. Displej Galaxy A54 má uhlopriečku 6,4 palca, záujemcovia o Galaxy A34 sa môžu tešiť na 6,6“. V oboch prípadoch sa displej vyznačuje vynikajúcim obrazom v najrôznejších svetelných podmienkach, dokonca aj počas jasného slnečného počasia v exteriéri – môže za to okrem iného technológia Vision Booster a obnovovacia frekvencia 120 Hz.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
RECENZIA Dokonalé nočné fotky robia zo Samsungu Galaxy S23 adepta na smartfón roka: Prečo ale operačný systém zaberá štvrtinu pamäte?

S mobilmi získaš aj záruku aktualizácií operačného systému v štyroch budúcich generáciách a päť rokov bezpečnostných aktualizácií. Vďaka tomu môžeš počítať, že ti telefón vydrží dlhšie a pritom neprídeš o najmodernejší softvér ani špičkové zabezpečenie.

Bezpečné pripojenie vždy a všade

Lepšie mobilné zážitky sa opierajú o pokročilé zabezpečenie. V sérii Galaxy A sa o zabezpečenie stará osvedčená platforma Samsung Knox na rýdzo profesionálnej úrovni. Pri oboch modeloch je k dispozícii prehľadný panel Security and Privacy Dashboard, vďaka ktorému je na prvý pohľad vidieť, ako jednotlivé aplikácie využívajú používateľské dáta a pokiaľ s tým nesúhlasíš, môžeš im v tom jediným dotykom na displeji zabrániť.

Na úplne bezpečné a kontrolované zdieľanie súborov obsahujúcich citlivé osobné údaje slúži funkcia Private Share. Tá používateľom umožňuje zdieľať vybrané súbory výhradne s príjemcami, ktorých si sám vyberieš, zdieľanie prebieha po obmedzenú dobu a nemožno pri ňom zhotovovať screenshoty.

Mobilx sú taktiež súčasťou rozsiahleho ekosystému Samsung Galaxy, ktorý umožňuje jednoduché a bezproblémové prepojenie rôznych prístrojov. Získať tak vieš 100 GB cloudového úložiska a jednoduchú zálohu fotografií do služby OneDrive so šesťmesačnou skúšobnou verziou systému Microsoft 365 Basic, ktorá je prístupná na oboch zariadeniach.

Rozhoduje cena pri výbere tvojho nového mobilu?

Dostupnosť

Galaxy A54 5G bude k dispozícii v štyroch farebných variantoch, ktoré tvoria Awesome Lime (limetková), Awesome Graphite (grafitová), Awesome Violet (fialová) a Awesome White (biela).

Galaxy A34 5G sa bude rovnako predávať v štyroch farebných prevedeniach – okrem Awesome Lime, Awesome Graphite a Awesome Violet medzi ne patrí aj strieborná verzia Awesome Silver.

Oba modely budú na Slovensku k dispozícii od 20. marca. Ak máš záujem a predobjednáš si A54 od 15. do 31. marca, získaš ako bonus bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds2 v bielej farbe v hodnote 148 eur úplne zadarmo. Slúchadlá budú poslané dodatočne po registrácii v aplikácii Samsung Members.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
RECENZIA Galaxy S23 Ultra je rovnaký, no predsa iný mobil: Obháji minuloročná kráľovná smartfónov svoj titul?

Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame