Čakanie na zápas nevydržal ani šampión Oktagonu Mateusz Legierski: Na pár zápasov si ho požičia poľská KSW

Mateusz Legierski sa raduje z výhry

Mateusz Legierski (zdroj: Instagram/legierskimateusz)

#Pre bojovníkov z Česko-Slovenska organizácia Oktagon MMA pripravila unikátny projekt Oktagon Underground. Zahraničným stáliciam však vyhovieť nemohla, a tak sa šampión Oktagonu Mateusz Legierski rozhodol konať. Dohodol sa na spolupráci s najväčšou európskou organizáciou KSW, pričom stále bude zápasiť aj v Oktagone.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KSW (@ksw_mma),

Skvelá posila pre KSW

Z novej akvizície je nadšený aj majiteľ KSW Martin Lewandowski. Ten pre portál mmashorties.cz poskytol k celému prestupu vyjadrenie: „Šampión organizácie Oktagon MMA Mateusz Legieski je skvelou posilou pre KSW. Som rád, že ho u nás môžem privítať. Budeme ho zdieľať spoločne s organizáciou Oktagon MMA. Pavol a Ondřej robia úžasné veci. Ich turnaje vyzerajú veľmi špeciálne. Oceňujem, čo spravili pre MMA v Česku a na Slovensku. Je mi cťou, že s nimi môžem spolupracovať. Naša ľahká váha ponúka mená, ako je Norman Parke, Mateusz Gamrot, Marcin Wrzosek a veľa, veľa ďalších. Som si istý, že Legierski bude v celej divízii kľúčovým bojovníkom.“

Nevybavené účty

Začiatkom karantény Mateusz Legierski vyzýval na sociálnych sieťach hneď dvoch reprezentantov trnavského Spartakus Fight Gymu. Najprv si kopol do víťaza 3. série Oktagon Výzvy Karola Ryšavého a následne aj do najväčšej slovenskej nádeje Lajoša Kleina. Kedy a či vôbec sa obidva tieto zápasy uskutočnia, je nateraz len veľkou neznámou.

Zdroj: mmashorties.cz, instagram.com/ksw
Odporúčame