S.P.J.D. už aj na YouTube. Jeden z TOP trackov, aké Nik Tendo vydal?

JSEM V POHODE JSEM V PRDELI je album, ktorý Nik Tento vydal v tomto kalendárnom roku a ľudia si ho veľmi obľúbili. Nečudujeme sa, pretože tento český rapper potvrdzuje, že jeho kvalita stúpa, že hudobne aj lyricky sa posúva, a že sa veľmi pravdepodobne blíži do primetime svojej rapovej kariéry. A my môžeme byť radi, že to máme možnosť sledovať zblízka.

Aktuálne uzrel svetlo sveta track S.P.J.D., ktorý je z celého CD jedným z najobľúbenejších. Teda, aby sme boli fér, nie je to nijaká hudobná novinka, pretože skladbu ste si mohli vypočuť na streamovacích zariadeniach už dávnejšie, ale teraz sa dostala na YouTube, pričom stále je veľmi veľa priaznivcov, ktorí počúvajú hudbu iba cez túto video platformu.

S.P.J.D. – Stejný příbeh jiný den. Song, ktorý povie viac ako by ste si mohli myslieť. Je to skutočne tak, Nik Tendo vie, čo chce povedať a vie, ako to povedať, pričom ako sme už písali viackrát, veľmi dôležitým faktorom Nikovej tvorby je emócia. A tá je v tomto prípade naozaj výrazná. Koniec koncov, tento člen českého labelu Milion Plus vie, čo robí a darí sa mu to, pričom ďalšie obdobie by malo byť ešte lepšie. A čo ten vizuál? To je už pomaly klasika. Kvalitná.

Foto: S.P.J.D., YouTube vizuál

 

Odporúčame