Rytmus sa vracia do sveta boxu. Bude na jednej karte s Attilom Véghom

Rytmus je vo fáze svojej kariéry, kedy si, nadnesene povedané, môže robiť, čo len chce. Samozrejme, v rámci určitých slušných medzí, ale dozaista chápete myšlienku. V rape je už vyše tri dekády, skúša nové hudobné prvky, objavuje new school, venuje sa svojej rodine, a nezabúda ani na fyzickú prípravu. Rytmus je veľkým priaznivcom bojových umení, pričom ešte tento rok ho uvidíme v jeho druhom zápase.

Rytmus sa už raz v boxerskom ringu v rámci oficiálneho zápasu predstavil, jeho súperom bol český rapper Marpo. V tom čase ďaleko skúsenejší Marpo slovenskú rapovú ikonu napokon zdolal, ale vzhľadom na to, že to bola Rytmusa premiéra, nemal sa člen skupiny Kontrafakt za čo hanbiť. Teraz, s odstupom niekoľkých rokov, ide Rytmus do boxerského ringu opäť.

Na turnaji, ktorý sa uskutoční 27.decembra 2021 a bude na ňom niekoľko zaujímavých meraní síl. Okrem Rytmusa sa na fight card, o ktorej v tejto chvíli ešte veľa nevieme, predstaví aj Attila Végh, československá legenda MMA a víťaz zápasu storočia proti Karlosovi Vémolovi z roku 2019. Viacero fanúšikov si mylne myslelo, že Rytmus nastúpi práve proti Attilovi Véghovi.

Dôvodom je grafika k tomuto turnaju, ktorá je mierne mätúca, ale kto Rytmusa a Attilu pozorne sleduje, tak vie, že obaja sú veľmi dobrí kamaráti, pričom aj váhovo a typologicky by ich vzájomný zápas nemal príliš veľký význam. Bude zaujímavé sledovať, ako sa Rytmus bude boxersky prezentovať. Aktuálne je pomerne vyťažený, pretože okrem prípravy na zápas sa venuje spolu s Egom a Anysom aj novému albumu Kontrafaktu, ktorý by mal vyjsť už čoskoro a mal by niesť názov KF IAKO ROLLS. Presný dátum vydania doposiaľ nepoznáme.

Photo credits: Rytmus, IG

Odporúčame