Rytmus v LvLLama. Čím prekvapil Sajfu?

Rytmus je v uplynulom období v centre diania. Ešte viac, ako tomu býva zvyčajne. Prečo? Dôvodov je hneď niekoľko. Vydal s Kontrafaktom nový album, boxoval na Fight Night Challenge a stihol aj rozhovor u Sajfu v LvLLama.

Rytmus nezaháľa, za čo sa mu dostáva veľa kreditu aj od ľudí, ktorí ho možno niekedy nemali radi. 27.decembra dal o sebe vedieť po športovej stránke, na Fight Night Challenge ustál štyri kolá s MMA fighterom Gáborom Borárosom, prehral až na body. Zanechal však výborný dojem.

⇒ Album a merch KF AKO ROLLS kupuj TU

Rytmus v ringu opäť prehral, ale je šťastný: „Ďakujem životu za možnosti.“

Album, box, talk shows

Okrem boxerského zápasu sa o Rytmusovi hovorí vďaka albumu KF ako Rolls, na ktorom spolupracoval s Egom a Anysom. Treba dodať, že toto CD, ktoré je vonku niekoľko týždňov, sa zaradilo medzi TOP projekty, ktorých sme sa v tomto kalendárnom roku dočkali.

⇒ Album a merch KF AKO ROLLS kupuj TU

KF ako Rolls je najlepším albumom roka 2021 (Na prvé počutie)

A aktuálne si Rytmus získava pozornosť aj prostredníctvom talk show, v ktorých bol hosťom. Predovšetkým sa hovorí o LvLLama, kde ho spovedal Sajfa. Ako to už býva zvykom, nebudeme vám písať spoilery.

Všetko podstatné sa dozviete vo videu. Môžeme ale načrtnúť, že Rytmus Sajfovi povedal niekoľko zaujímavých informácií. Dokonca ho aj prekvapil.

Bude ťa zaujímať: Zápas roka 2022? V ringu sa stretnú Separ a Majk Spirit!

Photo credits: YouTube,LVLLama

Odporúčame