Rytmus v exkluzívnom rozhovore: Novinárov vie aj pochváliť, ľudia chcú kvalitu

Niektorí z vás môžu mať slovenského rappera Patrika Rytmusa Vrbovského zafixovaného ako človeka, ktorý nemá na novinárov pekného slova. Nie je to tak úplne pravda. Tento piešťanský rodák totiž oceňuje prácu kvalitných žurnalistov, ale na meno nevie prísť ľuďom, ktorí o ňom píšu len preto, aby získali štatistiky za rýchle spracovanie lacnej senzácie.

Ďalšou kategóriou sú ľudia, ktorí zasahujú do umelcovho súkromia, čo je ešte markantnejšie v čase, kedy Rytmus spolu so svojou snúbenicou Jasminou Alagič čakajú prírastok do svojej tvoriacej sa rodiny. My to chápeme a Patrikovi dávame v tomto palec hore. Ako sa totiž ukázalo, nie je nepriateľom médií, ale nekvalitných informačných zdrojov. To má spoločné s viacerými z vás či z nás.

https://www.instagram.com/p/BugM_kuhyhx/

Potvrdil to aj vo svojom najnovšom príspevku na sociálnej sieti Instagram, kde informuje o svojom rozhovore pre jeden mesačník. „Vačšina článkov o mne, ktoré sa ku mne dostali neboli ničím výrazne zaujimavé, nemali žiadnu hlbšiu výpoveď a bolo z nich cítit velký komplex. Jedinou robotou takéhoto “pseudopisálka” (novinármi sa ich ani nedá nazvať) je ukradnúť fotku z instagramu, dať tomu dehonestujúci nadpis a najlepšie sa pod túto sračku od hanby ani nepodpísať,“ právom sa rozohnil

„Nemusím Vám hovoriť, že toto celé zvalujú na Vás ludí, že presne takéto tupoty Vás bavia čítať. Nemyslím si. A preto chcem poukázat na ozajstných novinárov. Bavia ma serziózne rozhovory o hlbších témach a presne taký som mal možnosť absolvovať s mesačníkom EXTRA PLUS. Zvážte sami čo Vás viac baví čítať,“ zakončil Paťo, pričom ľudia v komentároch ho okamžite podporili. Faktom je, že existuje množstvo ľudí, ktorí by radi čítali kvalitu, ale často sa k nej dostávajú len zriedka, zatiaľ čo bulváru je takpovediac všade dostatok.

Mohlo by ťa zaujímať:  6ix9ine bol doudieraný priateľkou. Zatkla ju polícia

Ak Patrika Rytmusa Vrbovského náhodou ešte nesledujete, tak vám odporúčame, aby ste tak urobili, pretože myšlienky jedného z mužov, ktorí sa postarali o postavenie slovenskej rapovej scény, sú naozaj prínosné. A ak vás idey a zamýšľania nezaujímajú, máte sa na čo tešiť aj tak, pretože Rytmus v inom interview prezentoval, že tento rok sa okrem súkromia povenuje aj hudbe a podľa všetkého sa môžeme tešiť aj na nový Kontrafakt a pripravovaný album, ktorý ovládne tento rok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *