Takto bude vyzerať stage: Rytmus vydal ďalší trailer na koncert v O2 Arene

Rytmus

Rytmus nám pustil ukážku z O2 Areny (Zdroj: YouTube.com/DONFANTASTICKYPESS)

#Po minuloročnej vypredaj O2 Arene v Prahe ako celý Kontrafakt a následnom potvrdení svojej dominancie v rámci domáceho rapu na vypredanom Zimnom štadióna Ondreja Nepelu… Si pre nás Rytmus pripravuje svoj vlastný sólový koncert práve v tej spomínanej O2 Arene. Lístky sa začali predávať v decembri, pričom na jeho show s názvom King Forever sa môžeme tešiť už 14. septembra.

V rámci príprav na túto veľkolepú show začali pred pár týždňami vychádzať krátke minidokumenty ku jednotlivým zásadným hitom z Rytmusovej kariéry, na ktoré sa samozrejme môžeme tešiť aj priamo počas tohto očakávaného eventu. Okrem legendárneho tracku „Cigánsky sen“ nám Rytmus o čosi viac priblížil aj skladbu „Fenomen“, alebo taktiež aj jedna z epizód opisuje skladbu „Sám“. Pravdepodobne sa do samotného koncertu dočkáme ešte ďalších hitov z tohto chystaného playlistu, takže sa rozhodne máme na čo tešiť. A samozrejme dúfame, že sa v septembri v tej O2 Arene vidíme spoločne!

Ochutnávka Stejdžu

Čo sa týka nových informácií k tomuto očakávanému eventu, všetko nasvedčuje tomu, že pôjde zase raz o naozaj výnimočný audiovizuálny zážitok. Týmto očakávaniam Rytmus najnovšie pomohol aj krátkou ochutnávkou toho, na čo sa môžeme v septembri tešiť na samotnom pódiu!

V novom videu sme dostali možnosť vidieť krátku digitálnu sekvenciu zásahovky, ktorej zbrane mieria práve na Rytmusa… V jeho takisto digitálnej podobe. Atmosféra vyzerá naozaj veľmi dobre a pokiaľ bude celý koncert v podobnom duchu, rozhodne sa máme na čo tešiť. 

Koncert svetovej úrovne

V sobotu 23. septembra sa písala domáca rapová história. The most legendary Kontrafakt totiž odohral svoj koncert práve vo vypredanej pražskej O2 Arene. Rytmus, Ego, Anys a ich špeciálni hostia odohrali vynikajúci koncert, ktorý opäť posunul hranicu domáceho rapu. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
THROWBACK Takto zneli Nerieš v spolupráci s Yzomandiasom: Pamätáš si tento hit?

Aj my sme na tejto výnimočnej udalosti samozrejme nemohli chýbať, ale náš redaktor sa doteraz ešte nespamätal… Medzi highlighty večera si právoplatne svoje miesto našla aj skladba „Počkaj tam na nás hore“, ktorá bola venovaná ľuďom, ktorí nás opustili predčasne. Presne tento song si návštevníci tohto veľkolepého koncertu mohli vypočuť aj naživo, pričom súčasťou show boli aj fotky fanúšikov Kontrafaktu, ktorí na onen svet odišli skôr, než mali. 

Ťažko zachytiť na video všetky tie emócie, ktoré bolo v tej chvíli cítiť naživo… Ale aktuálne to môžeš skúsiť nacítiť aj takto!

KF sa so svojou New Era show predstavil aj 9. februára na takistom vypredanom podujatí na ZImnom štadióne Ondreja Nepelu. Ako sme spomínali, Rytmus si pre svoj sólo koncert pripravuje úplne špeciálnu show, ktorá bude podľa jeho slov zase čosi úplne inde. Nemôžeme sa toho dočkať, vidíme sa tam?

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame