Rytmus: „Odmietol som DJ Khaleda.“ (ROZHOVOR)

Rytmus sa aktuálne predstavil na interview v THE MAG, kde ho spovedal Homer v rámci jeho série #skakanidorecishomerem. V takmer hodinovom interview sme sa dozvedeli viaceré zaujímavé skutočnosti, ako napríklad to, že slovenský rapper odmietol DJ Khaleda. 

Ako Rytmus odmietol Khaleda?

DJ Khaled je v uplynulom období jednou z hlavných tém rapového sveta. Vydal nový album GOD DID, na ktorom sa objavuje množstvo ikon ako Eminem, Kanye West či Drake. Tento svetoznámy producent bol jednou z tém rozhovoru medzi Homerom a Rytmusom. Rytmus priznal, že DJ Khaleda odmietol. V akom zmysle a kedy k tomu prišlo? Aj to si môžeš vypočuť v novej epizóde série #skakanidorecishomerem.

Rytmus rozpráva pútavo. Nielen o Khaledovi, ale aj celkovo. Aj keď ste s ním videli už množstvo interviews, stále má čo povedať. Homer a Patrik načrtli viacero zaujímavých problematík. Z úcty k tvorcom vám ich nebudeme spoilerovať, aby ste mali motiváciu si video pustiť. Rozhodne ho odporúčame, hodina vám ujde veľmi rýchlo.

ČÍTAJ TAKTIEŽ: Ak ťa zaujíma, prečo sa Frayer Flexking vracia do boxerského ringu a čo odkazuje svojim priaznivcom, neváhaj kliknúť na tento odkaz. Na našom webe sa dozvieš aj to, ako nazval svojho súpera.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/ THE MAG

Odporúčame