Rytmus stíha absolútne všetko: Práca, zabáva, rodina – jeho syn má už rok

Určite máte dni, keď sa vám nechce absolútne nič, potom zas dni, kedy ani neviete, ľudovo povedané, kde vám hlava stojí. Nuž a potom sú tu ľudia, ktorí toho toľko stihnú v priebehu niekoľko dní, že vám ani rozum neberie, ako je vôbec možné, že toho toľko stíhajú. Dá sa povedať, že jedným z nich je momentálne aj Rytmus. Raper, manžel, otec a ako tak sledujeme aj mnoho iného. Poďme sa spoločne pozrieť, čo všetko stíha v pomerne krátkej dobe.

Rytmusov syn má už jeden rok. V týchto dňoch oslavoval prvé narodeniny.  „Najkrajší pocit, keď zažívaš prvé narodeniny človiečika, ktorého stvoríš. Akoby to bolo včera, keď som počul jeho prvý hlások, keď uzrel svetlo sveta. Neviem prečo, ale stále mám v pamäti, keď mi manželka poslala fotku, keď som bol na koncerte s popiskom “tato kde si čakáme ťa” To su tak silné veci, kedy si človek uvedomí, že je najdôležitejší mužský vzor, opora a najväčší ochranca toho malého zázraku. Sany moj zlatý, ďakujem, že si. Ďakujeme s tvojou maminou za každý nový deň s tebou. Nech oslavuješ život každý deň ako tvoji rodičia. Pri tebe som pochopil, prečo som v niektorých veciach taký aký som. Všetko najlepšie Sanel Paťko Vrbovský. Navždy s tebou.“

K tomu prirátajme nový diel Rapíkov starej matere, už dvadsiaty piaty. Videli ste ho? Ak nie, tak to bežte skontrolovať, opäť sa spomína na rapovú klasiku a svoju rolu hrá aj humor a jemná osveta.

Okrem týchto aspektov, treba pripočítať k tomu, že Rytmus na sebe pomerne tvrdo fyzicky pracuje. Jeho cieľom je z toho mať dobrý pocit, čo je vlastne jednou z najlepších motivácií, akú môžete mať. A vidieť, že ho to baví. A to je taktiež super. Nejedného svojho priaznivca Paťo už motivoval.

Treba myslieť aj na svoj imidž. Laky Royal a Rytmus sú kamaráti, pričom Rytmus, čo sa strihov týka, Lakymu veľmi dôveruje. A vidieť, že LR je skutočne kvalitný barber.

A treba si uvedomiť, že napriek tomu, že Rytmus už pomaličky pracuje na novom albume, ktorý by mal vyjsť tento rok, tak nezabúda na to najdôležitejšie, čo má vo svojom živote – rodinu. Tá je prvoradá.

Ako vidieť, Rytmus ide vzorom, venuje sa množstvu odvetví a to, čo robí, je skutočne na vysokej úrovni. Ak by ste chceli byť na podobnej úrovni a nie ste, nemusíte zúfať, veď aj Rytmusovi trvalo 4 dekády, aby bol tam, kde momentálne je.

Foto: Rytmus, profil na Instagrame

Odporúčame