Rytmus sa vyjadruje k jeho #hot16challenge2

Ošiaľ, ktorý sa posledné týždne niesol na slovenskom a českom internete, zdá sa pominul. Takmer všetci tvoji obľúbení a neobľúbení interpreti sa do #hot16challenge zapojili, niektorí z nich na dobrú vec prispeli, iní zasa do popisov videí pridali odkazy, kde môžeš podporiť dobrú vec ty. Challenge vznikol na území Poľska, odkiaľ ho na naše územie dostal Żabson tým, že nominoval Yzomandiasa. Jedným z mála interpretov, ktorý sa do tejto výzvy nezapojil, je Rytmus.

Práve naňho smerovalo množstvo komentárov pod rôznymi videami a pod fotkami na sociálnych sieťach. Člen legendárnej skupiny Kontrafakt sa k tejto téme vyjadril presne takým štýlom, ako sme u neho zvyknutí. Oboznámil Maroška Raklovského, že nové bary sa objavia až na novom albume (NOVÝ ALBUM!). V krátkom videu Rytmus ďalej vysvetľuje, že sa silou mocou nemusí ukazovať pri tom, ako pomáha dobrej veci, keď to môže spraviť aj anonymne. Pokiaľ si chceš ešte raz zaspomínať na tie najlepšie #hot16challenge2, preklikni na článok, kde sme zoradili tie najlepšie podľa našej redakcie.

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame