Rytmus prehovoril o novom albume. Čo nechce a prečo spomína koronavírus?

V tomto období okrem iného čakáme aj na informácie o novom albume jediného a jedinečného Rytmusa. Jeden z tých, ktorí doslova postavili slovenskú rapovú scénu, chystá prvé sólové CD od roku 2016, kedy ovládol hru s albumom Krstný Otec. O tom čo Rytmus, alebo ak chcete Rytmo, chystá, zatiaľ veľa nevieme, o to viac sú ľudia zvedavejší a dravejší po informáciách. 

Rytmus najnovšie vystúpil v rozhovore pre rádio Evropa 2, ktorý vám sem umiestňujeme, aby ste si ho mohli v plnej dĺžke vypočuť a dozvedieť sa, čo má, takpovediac tento slovenský rapper za lubom.

Rytmus láka, Rytmus baví a v tomto roku si zmenil svoj zaužívaný pseudonym na Rytmo, aby, ako sme už vás už viackrát informovali, pretože chcel oddeliť jednotlivé časti svojej kariéry. V rozhovore pre Evropu 2 hovorí aj o tom, že nevieme úplne, kedy vydá svoje nové CD, pričom nechce, aby sa na jeho album zabudlo kvôli koronavírusu, ktorý je, či už sa to niekomu páči alebo nie, v kalendárnom roku 2020 dennou témou číslo jeden.

Aktuálne ale nevieme ani to, dokedy bude koronavírus medzi nami, pričom stále je nejasné, kedy bude vakcína, respektíve ako presne reagovať, aby sa nákaza nešírila. To znamená, že Rytmusov nový album skôr či neskôr vyjde. A ktovie, možno práve v náročných časoch bude pre ľudí akýmsi dočasným mentálnym vykúpením.

Foto: Rytmus, Instagram

Odporúčame