Rytmus ovládol trendy na YouTube: Vydal skladbu venovanú synovi

Rytmus a jeho manželka Jasmina Alagič čakajú syna. Slovenský raper si uvedomuje, že s prírastkom do rodiny sa mu zmení život. Podobným scenárom si prešiel raper Kali, ktorému sa v úvode tohto kalendárneho roka narodila malá dcéra Nela. Patrik Vrbovský k príležitosti očakávaného prírastku vydal skladbu Sanel, ktorá okamžite ovládla hitparády.

Track vyšiel 6.júla a už má viac ako 350 tisíc pozretí na YouTube, pričom počet lajkov a dislajkov je neporovnateľný. Nie je dôvod nenávidieť. Rytmus má po 40ke, našiel ženu, do ktorej je zamilovaný, a ktorú si zobral a pár je v očakávaní narodenia synčeka. Sú to nádherné momenty. Rytmus ich chce mať zmapované aj po hudobnej stránke, preto sa odhodlal k vydaniu skladby, ktorá svojím charakterom ani z diaľky nepripomína Kontrakfat. Vlastne, to je dobre.

Ak nemáte radi romantiku a sladké texty, tak si to ani nepúšťajte. Rovnako tak, ak ste v dohľadnej dobe boli sklamaní z lásky alebo ste prekonali rozchod. Na druhej strane, ak ste zamilovaní a prežívate krásne momenty s niekým, koho milujete, toto je hudba presne pre vás.

Rytmus je romantik, nech si myslíte, čo chcete. Táto skladba vás chytí za srdce, ak nie ste bezcitný robot. Aj komentáre pod ňou podčiarkujú, že verejnosť piešťanskému rodákovi rodinné šťastie praje. Tak by to malo byť. Dopraj a bude ti dopriate.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *