Rytmus netradične v pozícii moderátora: Ako mu išlo spovedanie Lajoša Kleina?

Už sme si zvykli, že Rytmus sa nám ukazuje v mnohých podobách. Nielen, že dokáže rapovať rôznymi štýlmi, dokázal, že nemá problém ani s vrcholovým športom a najnovšie ho môžeme vidieť aj v pozícii moderátora, i keď skôr neoficiálneho. V odľahčenom a úprimnom rozhovore vyspovedal slovenského MMA fightera Ľudovíta Kleina, ktorý sa nedávno predstavil v UFC.

Pripájame vám sem rozhovor Rytmusa s Ľudovítom Kleinom, aby ste si pozreli, ako sa člen legendárnej skupiny Kontrafakt činil v netradičnej pozícii. Väčšinou je totiž zvyknutý na to, že je spovedaný on, pričom teraz to bolo vo vymenenom garde. Rytmus bol vlastne moderátorom, tým, ktorý sa pýta, pričom Ľudovít Klein, a.k.a. Mr. Highlight odpovedal na otázky. A musíme povedať, že z toho vzniklo naozaj obohacujúce interview.

Jasné, o hudbe sa tam nedozviete prakticky nič, ale je zaujímavé vidieť Rytmusa v inej polohe, pričom to, že je ten, ktorý spovedá, dokazuje, že je naozaj univerzálny. A ktovie či nebude mať Patrik niekedy v budúcnosti aj vlastnú talkshow. Momentálne je isté len to, že by to bolo naozaj sledovanou záležitosťou, pretože základňa priaznivcov, ktorú Rytmus alebo ak chcete po novom, Rytmo, má, je stále veľmi veľká.

Ľudovít Klein má za sebou prvý zápas v prestížnom UFC, v najprestížnejšej MMA organizácii na svete. O čo lepšie, tento zápas skončil jeho suverénnym triumfom nad Shaneom Youngom z Nového Zélandu. Rodák z Nových Zámkov má podpísaný kontrakt na ďalšie tri duely a ktovie, v akcii ho uvidíme možno už čoskoro. Chalani mali čo riešiť, pretože po úspechu Lajoša v UFC sa vo veľkom rozoberala jeho nepodarená váha či tlmočenie v podaní Attilu Végha.

A na záver jemná polemika. Rytmus je spolu s MEGA M a P.A.T. autorom legendárnej nástupovky pre Attilu Végha, ktorá patrí v tejto problematike medzi to najlepšie, čo naša scéna ponúka. Určite si vieme predstaviť, že by Rytmo urobil v budúcnosti podobný song aj pre Ľudovíta Kleina. Motivácie nie je nikdy dosť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ruský rapper spáchal samovraždu: Nechcel zabíjať ľudí

Foto: Rytmus, ilustračné

Odporúčame