Rytmus má jasný odkaz pre ľudí. Imidž si do hrobu nezoberiete

O čo v živote vlastne ide? Čo by tu mal človek zanechať? Nad touto problematikou sa najnovšie zamyslel aj slovenský raper Rytmus. O svoje pocity sa podelil s priaznivcami na sociálnych sieťach. V tom, o čom život je, má v poslednom období jasnejšie, ako kedykoľvek predtým. Aspoň to teda tak vyzerá.

„V podstate nejde ani o image rappera, nastylizovanie, alebo chvalenie. Do hrobu si to aj tak nezobereš. Každý nech si nosí čo chce. Jeden chodí na čundr v sandáloch a bílych ponožkách a druhý na Miami biznisom. Ďalší nosí tenučku retiazočku od babičky čo dostal na birmovku a tvári sa že jak styler a další 2kilovu zlatú klobásu. Podstata toho celého je, že za každých okolností, v hociakom čase ma bude hriať jedno slovo, ktore má pre mňa váhu. A to slovo je “VYDRETÉ”. Ten kto nedrel to nepochopí, ale snáď niekedy. Nevadí ??,“ napísal v aktuálnom príspevku na Instagrame.

Keď sa nad tým zamyslíme, Patrik Vrbovský má vo veľkej miery pravdu. K tomu, kam je dnes ho čakala náročná česta, ktorú, dá sa povedať, v našich končinách, pred nim nikto neprešiel.

Dokázal to. Navždy zmenil slovenský rap a je rešpektovanou hudobnou persónou. Nielen v Slovenskej republike a v zahraničí.

Preto ho nekritizujme za podobné myšlienky. Človek v jeho postavení je v istom ohľade hlasom, ktorý je potrebné si vypočuť. Názor si samozrejme každý môže spraviť sám.

Odporúčame