Rytmus: Klúč k tomu, aby si bol dlhé roky úspešný a progresívny spočíva v tom, …

Rytmus je slovenská ikona. Ak ho máš rád, tak to potvrdíš, ak ho nemáš rád, tak to zrejme uznáš tiež. Samozrejme, nemusíte s týmto rapperom súhlasiť vo všetkom, to ani nikto nevyžaduje, ale čo sa týka rozvoja rapu a hip-hopu v Slovenskej republike, tak málokto k tomu prispel tak ako tento člen legendárnej skupiny Kontrafakt. A Rytmus neprestáva v tom, že sa snaží ľudí namotivovať k tomu, aby sa hýbali vo svojich životoch vpred.

Rytmusa sleduje na sociálnych sieťach viac ako 653 tisíc ľudí a je potrebné povedať, že jeho slovo má váhu. Či už, ako píšeme vyššie, s Patrikom súhlasíte alebo ste naopak proti nemu. Jednoducho, keď niečo povie, nahrá, napíše, rezonuje to. Okrem toho, že sa venuje aktuálnemu dianiu a tvorbe novej hudby (počuť sme ho naposledy mohli na skladbe Kool G Rap s Lokom Lokom, ktorá patrí medzi TOP skladby uplynulých dní), snaží sa taktiež motivovať ľudí, ktorí mapujú jeho život na sociálnych sieťach.

Vzhľadom na to, v akej je pozícii, je to ideálne. Rytmus veľmi dobre vie, že keby tvrdo nepracoval na tom, čo chcel, tak by to nikdy nezískal. Predovšetkým v dobách, kedy bol rap na Slovensku na okraji záujmu a do popredia sa tlačili iné žánre. Patrik konkrétne na svoj profil na sociálnej sieti napísal veľmi zaujímavú myšlienku plnú inšpirácie.

„Klúč k tomu, aby si bol dlhé roky úspešný a progresívny spočíva v tom, že si stále nespokojný aj keď si dosiahol top výsledok. .“ 

My môžeme len a len súhlasiť. Jednoducho, keď dosiahnete, čo ste si zaumienili, treba to doceniť, oceniť a potešiť sa, ale v tej istej chvíly pokračovať ďalej, posúvať sa vpred, nastaviť si ďalšie ciele a podstúpiť ďalšie výzvy. To je prakticky jediná cesta k tomu, aby ste boli dlhodobo konzistentní a nestagnovali. Nie je to jednoduché, to rozhodne nie, ale je to účinné.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kto je počúvanejší - Kontrafakt alebo DMS?

A reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať. Rytmus má jednu z najväčších a najvernejších fanúšikovských základní, pričom priaznivci mu písali pod tento príspevok slová plné chvály. A v neposlednom rade vďaky, pretože Rytmus viacerým z nich takpovediac otvoril oči v tom, že keď niečo naozaj chcete dosiahnuť, poctivou a dlhodobou prácou sa vám to môže podariť.

Foto: Rytmus, profil na Instagrame Rytmus

Odporúčame