Rytmus novú pozíciu zvládol: FABRIQ MMA má za sebou prvý turnaj

Rytmus uvádzal zápasy FABRIQ MMA. (Zdroj: Instagram/rytmusking)

#Včera sa Rytmus opäť predstavil na podujatí bojových športov. Teraz to nebolo v boxerskom ringu, ale v MMA klietke. Avšak, Patrik Vrbovský nefiguroval v tomto prípade medzi fightermi, jeho pozícia bola iná. 

Rytmus a nová kapitola

Na scéne je nová MMA organizácia FABRIQ MMA, medzi ktorej hlavnými predstaviteľmi, čo sa vedenia týka, figurujú Rytmus a Attila Végh. Nová značka spolupracuje taktiež s OKTAGON MMA, čo spôsobilo, že sme mohli na včerajšom prvom turnaji vidieť aj mená ako Gábor Boráros (gratulujeme k úspešnému návratu) či Karol Ryšavý, ale aj Lengál, Paulus, Farkaš alebo Hromek.

Rytmus, ktorý má za sebou tri boxerské zápasy (s Marpom v rámci XFN, s Gáborom Borárosom v rámci Fight Night Challenge a v tej istej organizácii aj s Molochom Vlavo), sa včera predstavil v pozícii uvádzača, alebo ak chcete, presentera, ktorý priamo v klietke uvádzal jednotlivé zápasy. V našich končinách toto remeslo preslávil vďaka OKTAGONU Ondřej Novotný, celosvetovo najmä Bruce Buffer z UFC.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FABRIQ MMA (@fabriq_mma)

Ako sa Rytmusovi v tejto pozícii, ktorá rozhodne nie jednoduchá, darilo? Nebudeme preháňať, keď napíšeme, že výborne. Cítiť, že Patrik má za sebou veľké množstvo koncertov a verejného vystupovania. Vie rozprávať vecne a pútavo. Taktiež veľmi dobre vie, ako hypeovať publikum, pričom celkovo s ľuďmi pracuje na vysokej úrovni. Bonusom je aj rozpoznateľný hlas, aj hype, ktorý okolo legendy Kontrafaktu prirodzene je, je veľkou devízou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FABRIQ MMA (@fabriq_mma)

V momentoch môžu mať fanúšikovia bojových športov pocit, že scéna je na Slovensku a v Českej republike presýtená. Avšak, čím viac platforiem, tým viac priestoru aj pre menej známych bojovníkov či mladé talenty, ktoré chcú preraziť a majú potenciál. Preto palec hore pre FABRIQ MMA, myslíme si, že každý, kto turnaj včera sledoval, sa nemohol nudiť. Okrem toho, show a sprievodný content boli na vysokej úrovni, čo je pridaná hodnota pre všetkých priaznivcov.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame