Rytmus ako barber? Prečo nie, predpoklady na to má

Rytmus je známy tým, že keď sa do niečoho skutočne ponorí, tak úspech sa skôr či neskôr dostaví. V hudbe sa mu to podarilo hneď niekoľkokrát, pričom naposledy prekvapil v športe, keď ustál boxerský súboj s českým kolegom Marpom. Teraz by sa mohol uberať úplne inou cestou. Ale je to samozrejme málo pravdepodobné.

„Ano vidíte dobre ? Včera pri príležitosti otvorenia nového @mmg_freedombarbers, som chycil do ruky mašinku a za*ebal som čávovi fade. Na to, že som to v živote nedržal v ruke, tak ma to bavilo.
PS: Asi si otvorim barbershop,“ 
napísal Rytmus na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, pričom to myslel samozrejme humorne, ale priaznivci v komentároch okamžite začali špekulovať o tom, že by sa Patrikovi v tomto odvetví mohlo dariť, pretože ako sa ukazuje, je skutočne talentovaný vo viacerých smeroch.

https://www.instagram.com/p/Bu07qPvBGOQ/

Ale hudobní priaznivci Rytmusa sa rozhodne nemusia báť. Rytmus aj Ego totiž vo viacerých rozhovoroch niekoľkokrát potvrdili, že rok 2019 by mal patriť skupine Kontrafakt, a teda podľa všetkého by sme sa mali dočkať novučičkého albumu. Zatiaľ posledným hudobným počinom KF je album Navždy, ktorý sa zaradil medzi najpopulárnejšie albumy celej histórie slovenského rapu.

Odporúčame