Rytmus ako barber? Prečo nie, predpoklady na to má

Rytmus je známy tým, že keď sa do niečoho skutočne ponorí, tak úspech sa skôr či neskôr dostaví. V hudbe sa mu to podarilo hneď niekoľkokrát, pričom naposledy prekvapil v športe, keď ustál boxerský súboj s českým kolegom Marpom. Teraz by sa mohol uberať úplne inou cestou. Ale je to samozrejme málo pravdepodobné.

„Ano vidíte dobre ? Včera pri príležitosti otvorenia nového @mmg_freedombarbers, som chycil do ruky mašinku a za*ebal som čávovi fade. Na to, že som to v živote nedržal v ruke, tak ma to bavilo.
PS: Asi si otvorim barbershop,“ 
napísal Rytmus na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, pričom to myslel samozrejme humorne, ale priaznivci v komentároch okamžite začali špekulovať o tom, že by sa Patrikovi v tomto odvetví mohlo dariť, pretože ako sa ukazuje, je skutočne talentovaný vo viacerých smeroch.

Ale hudobní priaznivci Rytmusa sa rozhodne nemusia báť. Rytmus aj Ego totiž vo viacerých rozhovoroch niekoľkokrát potvrdili, že rok 2019 by mal patriť skupine Kontrafakt, a teda podľa všetkého by sme sa mali dočkať novučičkého albumu. Zatiaľ posledným hudobným počinom KF je album Navždy, ktorý sa zaradil medzi najpopulárnejšie albumy celej histórie slovenského rapu.

Odporúčame