Poznáme nového záporáka série Rýchlo a zbesilo: Zahrá si ho tento svalnatý sexsymbol!

Poznáme nového záporáka série Rýchlo a zbesilo - zahrá si ho Jason Momoa

Poznáme nového záporáka série Rýchlo a zbesilo - zahrá si ho Jason Momoa (Zdroj: DC Comics)

#Snáď nekonečne trvajúca filmová séria Rýchlo a zbesilo naberá novú hereckú posilu. Do zápornej úlohy desiatej a údajne aj predposlednej časti dosadili tvorcovia Jasona Momou. Po úlohách v Game of Thrones, Aquamanovi a v Dune pôjde tak o ďalší ikonický projekt, ktorého bude 42-ročný Havajčan súčasťou.

Momoa má aktuálne v produkčnej fáze až štyri projekty – pokračovanie Duny, nového Aquamana, seriál See z produkcie Apple TV+ a akčnú komédiu s Davom Bautistom. Nečudujeme sa teda, že sa tvorcovia série F&F rozhodli práve preňho. Aj keď o jeho postave zatiaľ nie sú jasné konkrétne informácie, je potvrdené, že pôjde o záporáka, ktorý by mohol zavŕšiť sériu desiatou a jedenástou časťou.


Toto sú mená a tváre slovenských hercov, ktorí prepožičali svoj hlas Avengerom: Niektorí zvládli aj viac postáv!


Prečo vlastne potrebuje séria nového záporáka? Dwayne Johnson odmietol ponuku Vina Diesela, aby sa do série vrátil a záujem už nemá ani Jason Statham, ktorý aktuálne pracuje na nových projektoch s Guyom Ritchiem. Momoa je akčnou hviezdou, ktorá dokáže zaujať stálych divákov, ale aj prilákať nových.

Film sa aktuálne pripravuje a čochvíľa príde do produkčnej fázy. Okrem Diesela a Momou v ňom uvidíme aj Tyrese Gibsona, Ludacrisa a mnoho ďalších. Ako snímka dopadne, sa dozvieme 19. mája 2023. Tešíš sa na novú posilu?


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

 

Zdroj: hashtag.sk, screenrant.com, Twitter/@TheFastSaga
Odporúčame