Ruka Hore prišla redizajnom. Sprevádza ho štýlový videoklip s 27 interpretmi

Keď sa povie Ruka Hore, všetkým nám napadne platforma, z ktorej si kupujeme či už merch slovenských rapových interpretov alebo ich albumy. Málokto si možno uvedomuje, že Ruka Hore je s nami už od roku 2012. Čas beží ako voda a my sme rozhodli, že sa pozrieme na štýlový videoklip, ktorý vznikol pri príležitosti redizajnu tejto známej platformy. Poďme sa na to detailne pozrieť. 

V istom ohľade sa to dá označiť za hudobný film, pričom objektívne musíme napísať, že tvorcovia si dali záležať na tom, čo vydali von. Medzi rokmi 2012 až 2020 prešlo cez Ruka Hore naozaj nespočetné množstvo merchu a nových rapových albumov. Myslíme si, že prakticka každý, kto si číta tento text, si odtiaľ niečo počas svojho života kupoval. A určite nie raz. Prikladáme videoklip, ktorý za približne týždeň videlo viac ako stotisíc ľudí.

Tento showreel mashup poskytuje v istej forme až 27 zaujímavých hudobných stôp, medzi ktorými nechýbajú také stálice ako Strapo, Ektor, Pil C, Kontrafakt, Moja Reč či DMS. Jednoducho, veľké množstvo legendárnych mien, ktoré vo veľkej miere formovali históriu slovenskej či českej hudobnej scény.

Nie nadarmo sa ale hovorí, že treba ísť s dobou, preto sa aj predstavitelia Ruka Hore rozhodli, že prejdú redizajnom. Nové logo pôsobí po všetkým ohľadom naozaj moderne a spĺňa to, čo by malo logo z roku 2021 mať. Koniec koncov, odpoveď na to, či bol redizajn úspechom alebo nie, dajú až samotní užívatelia.

Foto: Ruka Hore, videoklip YouTube.com, Ruka Hore Shorweel Mashup

Odporúčame