Rozišli sa? Megan Fox zmazala všetky fotky s MGK a začala sledovať Eminema!

Megan Fox a MGK

Megan Fox a MGK (Zdroj: https://www.instagram.com/machinegunkelly)

#Dôvod, prečo osobne sledujem vzťah Megan Fox a MGK-a, je úplne jednoduchý. Po tom, ako vydal svoj slávny diss na Eminema, je Colson Baker/MGK ako na horskej dráhe. Raz je hore, raz je úplne mimo. Dnes však vyšli nové informácie ohľadom toho, čo robí Megan Fox na jej Instagrame, čo zaujme každý bulvár a, samozrejme, aj nás ako rapový portál. Čo sa teda stalo?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mr. Pink (@machinegunkelly)

Na začiatku januára sme ťa informovali o tom, že Megan Fox pridala fotku na IG, kde sa vyzývavo odfotila a pridala aj štipľavý popis, že si hľadá frajerku a žiadosti prijíma v súkromných správach. Na to jej odpísal do komentárov aj samotný MGK, ktorý sa vyjadril takto: „Nemyslím si, že na túto požiadavku máš kapacitu“. Fotku už medzitým zmazala…ako aj všetky ďalšie spoločné fotky s MGK-om. A to je tá „veľká novinka“. Nielenže zmazala všetky fotky, dokonca prestala MGK-a sledovať na IG a začala sledovať jeho úhlavného nepriateľa – Eminema. Tomu hovorím rana pod pás a ďalší „killshot“.

 

Jej posledný post je dokonca jasným dôkazom, že sa niečo deje, keďže na videu páli list s rôznymi vecmi a v popise cituje Beyoncé. Zdá sa, že Megan narážala na problémy v ich vzťahu tým, že citovala text piesne „Pray You Catch Me“ od Beyoncé z jej albumu Lemonade z roku 2016, ktorý bol inšpirovaný neverou JAY-Zho.

Jeden fanúšik naznačil, že MGK sa dal dokopy so svojou gitaristkou Sophie Lloyd. „Pravdepodobne sa dal dokopy so Sophie,“poznamenala táto osoba, na čo Megan odpovedala: „Možno som sa dala dokopy so Sophie.“

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Vyhrá Rytmus, Flexking alebo Aless? Hádame víťazov Fight Night Challenge (Tipy)

Najprv som si myslel, že ide o nejaký marketingový ťah, keďže sa blíži Valentín a MGK s Megan Fox natočili pred 2 rokmi klip Bloody Valentine, ktorý patrí medzi Kellyho najväčšie hity.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rap & Hip Hop News ⚡️ (@whatsonrap)

To mi však vôbec nesedí, pretože aj keď by išlo o takéto bizarné promo, nie je divné, že to zašlo až tak priďaleko? Ako bonus sa už tieto „fámy“ šíria od januára, čo je celkom dosť dlhá doba na to, aby niekto promoval nový klip. Keby išlo o album, ešte by som to chápal, ale to je málo pravdepodobné. V dobe písania tohto článku si dokonca vymazala celý Instagram. Hm…náhoda? Nemyslím si. Takže chalani, tí, ktorí čakáte na tento moment už 3 rok, dočkali ste sa, Megan Fox je pravdepodobne slobodná. Lovu zdar.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame