Romantické komédie patria k Vianociam: Ktorá sa k tebe najviac hodí podľa tvojho znamenia?

Vianočné komédie

Tieto romantické komédie k tebe budú pasovať ako uliate (Zdroj: Netflix)

#Čas Vianoc je skvelý, pretože si môžeme dopriať všetky hriechy. Poriadnu nálož jedla, kopec koláčov a otrepané vianočné filmy, ktorých dej je prakticky ako cez kopírku. Keď si ich však pozrieš pri vysvietenom stromčeku a obklopený svojimi blízkymi, určite sa ti zaleskne slza v oku.

Online magazín Teen Vogue uvádza výber skvelých romantických komédií. Pokiaľ si z nich nevieš vybrať, je tu malý trik – všetky sú priradené k znameniu v horoskope. Samozrejme, pozrieť si môžeš ktorýkoľvek, ale máme také tušenie, že sa trafili celkom dobre. Čo myslíš?

Vodnár

Keď Harry stretol Sally

Harry a Sally si sú pri prvom stretnutí protívni. Stretávajú sa vždy náhodne po rokoch, no postupom času sa z nich stanú priatelia. Keď sa Sally rozíde so svojím priateľom, musí ju Harry utešovať, až sa z nich stanú milenci proti ich vôli.

Ryby

Last Christmas

Kate síce vyzerá ako roztomilé dievča, ale v skutočnosti je magnetom na zlé rozhodnutia všetkého druhu – nerozumie si s vlastnou rodinou, nevyzná sa sama v sebe, nevie si nájsť normálneho chlapa a navyše pracuje v obchode s vianočnými potrebami. Stretne ale Toma, trochu záhadného mladíka, ktorý sa jej čoraz viac začne pliesť do cesty a do života.

Baran

Christmas Flow

Slávny rapper a húževnatá novinárka si spolu na Vianoce nečakane začnú. Protiklady sa síce priťahujú, ale bude im to naozaj klapať?

Býk

Prázdniny za všetky prachy

Blížia sa Vianoce av portorickej rodine žijúcej v Chicagu sa tešia, že prídu ich dospelé deti. Najstaršia Mauricio s manželkou Sarah z New Yorku, dcéra Roxanna, ktorá sa snaží preraziť v Hollywoode ako herečka, a snáď najviac sa rodičia tešia na svojho syna Jesseho, ktorý sa po troch rokoch vracia z Afganistanu. Každé z detí ale má nejaký problém.

Blíženci

Princezná z cukrárne

Obyčajná cukrárka z Chicaga a dáma, ktorá sa má stať princeznou, zistia, že vyzerajú ako dvojčatá. A tak sa dohodnú, že si na Vianoce vymenia role.

Rak

Single All the Way

Peter nechce, aby mu doma vyčítali, že je stále nezadaný. Poprosí preto svojho najlepšieho kamoša Nicka, aby s ním šiel na Vianoce k rodičom ako jeho priateľ. Tento nápad však nedopadne tak, ako si predstavoval.

Lev

Prázdniny

Hollywoodska režisérka filmových upútaviek Amanda túži po nepodarenom vzťahu uniknúť svojim starostiam a utiecť niekam veľmi ďaleko. Rovnako je na tom aj londýnska novinárka Iris, ktorá sa práve dozvedela, že sa jediný muž jej života zasnúbil s inou. Amanda sa rozhodne stráviť vianočné prázdniny v prenajatom domčeku na anglickom vidieku, Iris jej prenechá svoj dom iba v prípade, že jej Amanda na oplátku poskytne ten svoj.

Panna

Milostná pasca

Novinárka z LA, ktorá má v láske večne smolu, vyrazí na druhý koniec Ameriky za chlapíkom, čo jej padol do oka na zoznamke. Čaká ju ale niekto úplne iný.

Váhy

Láska nebeská

Úspešný britský scenárista Richard Curtis nadväzuje vo svojom režijnom debute Láska nebeská na témy i motívy z divácky úspešných hitov, ktorými sa presadil (Štyri svadby a jeden pohreb, Notting Hill). Zručne prepletá osudy mnohých protagonistov, ktoré spája jediný cit – láska.

Škorpión

Láska so zárukou

Neohrozená, ale finančne strádajúca advokátka zažaluje zoznamku, ktorá okúzľujúcemu klientovi zaručila, že nájde pravú lásku. A medzi nimi dvoma to pekne zaiskrí!

Strelec

Posledné Vianoce

Georgia Byrdová pracuje ako predavačka nábytku v obchodnom dome Kragen v New Orleanse. Miluje varenie a jedným z jej snov je mať vlastnú reštauráciu alebo malé bistro, kde by sa mohla svojmu koníčku venovať profesionálne. Je platonicky zamilovaná do kolegu Seana Williamsa, ale nie je schopná mu to dať najavo. Jedného dňa však zistí, že jej dni sú už spočítané.

Kozorožec

A New York Christmas Wedding

Vianočný anjel ukazuje nastávajúcej neveste, čo sa mohlo stať, keby konala podľa svojich tajných citov k najlepšej kamarátke z detstva.

Zdroj: hashtag.sk, teenvogue.com
Odporúčame