Posledný HOROSKOP: December zamáva s mnohými znameniami, podpálený stromček aj sviatky v pivnici!

horoskop na december 2021

Koniec roka bude pre mnohých poriadnou jazdou, prečítaj si horoskop na december 2021 (Zdroj: Unsplash/maria-brauer)

#Koniec roka je už v nedohľadne. Aký bol pre teba? Dobrý, zlý, priemerný? Nech je už tvoja odpoveď akákoľvek, jedno je isté – čaká ťa ešte niekoľko dní. Vďaka nášmu horoskopu sa dozvieš, ako ich stráviť. Nezabudni tento článok poslať aj svojim kamošom, nech sa tiež zabavia!

Vodnár (20. január – 18. február)

Vrchol mesiaca zažiješ práve na Štedrý deň, kedy sa ti nedopatrením podarí zapáliť stromček. Nemaj z toho hlavu v smútku, ide o pomerne častú udalosť, a to nielen v slovenských rodinách. Možno by si sa radšej mal pripoistiť.

Ryby (19. február – 20. marec)

Vzhľadom k aktuálnej situácii si vianočné trhy príliš neužiješ. Máš však po ruke kamarátov, ktorí sa rozhodnú zorganizovať vianočné trhy u niekoho v pivnici. Dopadne to nad tvoje očakávania. Opiješ a zabavíš sa ako celý rok nie!

Baran (21. marec – 20. apríl)

Zabudol si riešiť Silvester? Vlastne si ani nemusel, pretože tak či tak, nemal by si ho s kým stráviť. Odporúčame ti kúpiť si nejakú počítačovú hru, aby si mal aspoň ako-takú zábavu.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Tvoje znamenie sa často dostáva do nevysvetliteľných situácií. Jednou z nich je aj to, že si budeš vykračovať mestom a oproti sebe uvidíš partiu ľudí oblečených v mikulášskych kostýmoch. Na tom by nič nebolo, keby nemali aj pomocníčky a tie budú mať poriadne žhavé oblečenie.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Nakupovanie darčekov si si opäť nechal na poslednú chvíľu a nevieš, čo skôr. Veľa obchodov je zatvorených, weby negarantujú doručenie do Vianoc a tak jediné, čo ti ostane, bude pozháňať staré veci od známych a tie darovať svojej rodine. Fakt smutné.

Rak (22. jún – 22. júl)

Každý rok pojmeš Vianoce veľmi originálne. Tento rok to však u teba začne už na Mikuláša, kedy svojim milým pripravíš skvelé prekvapenie. Gratulujeme, fantázia ti nechýba a tvoje znamenie sa právom považuje za kreatívne.

Lev (23. júl – 22. august)

Sexuálny trapas zažije každý lev bez ohľadu na to, či je zadaný alebo nie. Niektorých prichytia rodičia, niektorí sa nepredvedú v posteli v najlepšej forme a iní….úff, to ani písať nebudeme. Radšej sa tejto aktivity vzdaj a dodržuj celibát!

Panna (23. august – 22. september)

V posledných dňoch začneš mať všetkého plné zuby. Štve ťa všetko a každý. V jeden večer popri tom, ako si sa opäť so všetkými pohádal a potužil si sa vínom, sa rozhodneš zabookovať si jednosmernú letenku do Argentíny. Povieš si, že radšej byť plantážnik, ako žiť takýto život!

Váhy (23. september – 22. október)

Nezadané váhy sa môžu tešiť na nadviazanie nových partnerstiev a vzťahov. Niektorí sa na internetovej zoznamke spoznajú s osobou, s ktorou si budú výborne rozumieť a je normálne, že sa budete chcieť bližšie spoznať. Pri osobnom stretnutí však zistíš, že ide o pomerne známu osobu! Črtá sa tu na nový celebritný párik?

Škorpión (23. október – 21. november)

S kamarátmi sa vyberieš na chatu, aby ste tam strávili príjemný víkend v kombinácii s turistikou. Ubytujete sa v najlacnejšej maringotke a večer budete počuť zvláštne zvuky. Medveď? Diviak? Lesný muž? Bude to tajomné a budeš sa veľmi báť!

Strelec (22. november – 21. december)

V práci či doma zažiješ veľmi nepríjemnú hádku, ktorá ti však nastaví zrkadlo. Dlhšie sa z toho nebudeš vedieť spamätať a rozhodneš sa preto, že celý zvyšok roka stráviš pomáhaním v charitatívnych organizáciách. Zapáči sa ti tam dokonca natoľko, že začneš rozpredávať aj svoj majetok, aby si mohol pomôcť druhým.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Čaká ťa voľný byt, keďže tvoji rodičia odídu na hory. Tešíš sa na perfektnú párty, zavoláš kamošov aj dievča, ktoré sa ti už dlhšie páči. Tvoja dôslednosť sa prejaví aj pri príprave tejto udalosti. Rozhodneš sa ísť dokúpiť do vedľajších potravín ešte nejaké maličkosti, keď si pri pokladni uvedomíš, že si sa vymkol a telefón ti zostal doma. To, ako zareaguješ nám už vesmír neukázal, bude to však poriadne ostré!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame