Rodičia žalujú svojho syna! Dali mu podmienky: Buď im splodí vnúča, alebo zaplatí 650-tisíc dolárov

Rodičia žalujú svojho syna!

Rodičia žalujú svojho syna! (Zdroj: Unsplash.com/ Fé Ngô)

#Rodičia v tom majú jasno! Od svojho syna žiadajú, aby im buď splodil vnúčika, alebo zaplatil poriadny balík peňazí. Ich argument ťa poriadne šokuje.

Indický manželský pár Sanjeev a Sadhana Prasad sú už tak zúfalí, že žalujú svojho vlastného syna. Podľa informácií The Guardian je ich syn ženatý už šesť rokov avšak mať syna so svojou partnerkou neplánujú.

Zúfalí rodičia už nevedia ako ďalej, a tak sa to rozhodli riešiť súdne. Od svojho syna žiadajú vyplatiť 650 000 eur, ktoré do neho investovali, alebo im splodiť vnúčika, vďaka ktorému by prestali myslieť na všetky starosti.

Sumu si odvôvodňujú tým, že len zaplatenie ich veľkolepej svadby v 5-hviezdičkovom hoteli ich vyšlo na niečo okolo 65 000 dolárov. Synovi kúpila aj auto v hodnote 80 000 dolárov. Okrem toho im dopriali honosné medové týždne a za 65 000 dolárov. Poslali taktiež syna študovať do Ameriky za pilota. Ten sa však vrátil naspäť k nim a nezamestnaný.

Okrem toho si manželský pár zobral pôžičku na výstavbu domu. Synovi tak tolerovali všetky jeho vrtochy a dúfali, že sa im podarí zabudnúť na starosti a finančné problémy vďaka ich vnúčiku. Ich syn sa však zatiaľ mať dieťa nechystá.


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, theguardian.com
Odporúčame