Spoločnosť ponúka sexuálnych spoločníkov s umelou inteligenciou: Prekvapí ťa, čo všetko majú vo svojej výbave

Roboty vyzerajú až príliš ľudsky

Roboty vyzerajú až príliš ľudsky (Zdroj: YouTube/RobotCompanion)

#Budúcnosť. Pod týmto slovom si všetci predstavíme lietajúce autá, čipy v ruke, maximálne ekologické prostredie, no a samozrejme, robotov. Veď čo by to bol za moderný svet bez umelej inteligencie, ktorá zariadi, aby sme my, ľudia, nemuseli robiť vôbec nič?


Známa automobilka vstupuje do dokonalej budúcnosti: V Japonsku si stavia futuristické mesto, ktoré môže zmeniť svet


Práve takýto život je omnoho bližšie, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Už to nie sú len futuristické sci-fi filmy. Budúcnosť je tu a teraz. Vďaka spoločnosti Robot Companion môžeš stráviť s robotom zvyšok svojho života každý, kto okúsil dospelosť.

Pozor na správne definície

Pre niekoho je to jasné ako facka, no pre istotu si rozdiel medzi robotmi a umelou inteligenciou vysvetlíme. Robot je zariadenie, ktoré je schopné reagovať na podnety okolia. Vedný odbor, ktorý sa takýmto štúdiom zaoberá je robotika. Pojem prvýkrát použil v roku 1941 spisovateľ Isaac Asimov. Rok na to vo svojej poviedke definoval tri staré známe zákony robotiky.

Robot je mechanizmus schopný reagovať na podnety z prostredia
Robot je mechanizmus schopný reagovať na podnety z prostredia (Zdroj: Unsplash/Alex Knight)

Umelá inteligencia je spleť programov, ktorej výsledkom je schopnosť riešiť problémy inak vyžadujúce ľudské myslenie. Programy na báze umelej inteligencie môžu byť v tvojom telefóne, počítači alebo ich môžu využívať vedci práve v oblasti robotiky. Oba pojmy však fungujú aj zvlášť a ide o odlišné veci.

Spoločnosť ako jediná svojho druhu

Ako sme už spomínali, spoločnosť s názvom Robot Companion prišla na trh s unikátnym projektom. Je prvou, ktorá svojim zákazníkom ponúka možnosť zaobstarať si sexuálneho robota s umelou inteligenciou. V jednom systéme sa jej tak podarilo využiť internet, systém na sluchovú interakciu a zmysly. To všetko je kompletne prepojené mechanickým a elektrickým technologickým systémom.

Robot dokáže interagovať so svojim majiteľom
Robot dokáže interagovať so svojim majiteľom (Zdroj: YouTube/RobotCompanion)

Firma teda neprináša len prázdnu a suchú erotickú pomôcku. Jej cieľom je dopriať svojim zákazníkom pocit emocionálneho, intelektuálneho a sexuálneho naplnenia. Robot pôsobí tak vierohodne, ako to len ide, dokáže sa s človekom aj porozprávať. Keďže celý systém umelej inteligencie sa zapne, len keď je robot pripojený na wifi, dokáže rozprávať o počasí, počítať príklady, rozprávať vtipy či prekladať z anglického do čínskeho jazyka a naopak.

Materiál na nerozoznanie od reality

Vývojári tejto firmy si dali skutočne záležať, a to doslova na každom centimetri robotických krások. Vyrobené sú z materiálu M-TPE, ktorý sa neopotrebuje a nemá ani špecifický zápach ako guma alebo latex. Znamená to, že pri správnej starostlivosti robot vydrží skutočne veľa rokov. Luxusnou vymoženosťou je aj zabudovaný regulátor teploty. „Pokožka“ umelej sexice má vďaka nemu teplotu skutočného ľudského tela.

V niektorých smeroch sa roboti skutočne nelíšia od žien
V niektorých smeroch sa roboti skutočne nelíšia od žien (Zdroj: YouTube/RobotCompanion)

Keďže všetky elektrické a mechanické obvody sú od vonkajšieho prostredia izolované spomínaným materiálom, s robotom je možné ísť aj do sprchy. Neodlišuje sa pri tom od ženy, ktorá práve prišla od kaderníka – nesmie si totiž namočiť hlavu – v nej sa nachádza centrálny počítač. V koži sú ukryté taktiež dotykové senzory, takže pri intímnych chvíľach vydáva aj vášnivé vzdychy.

Telo poskytuje dokonalú rozkoš

Hoci sa dá použiť v každej situácii bežného života, jeho hlavným účelom je naplniť biologické potreby majiteľa. Tomu je prispôsobené celé telo, vrátane úst, análneho a vaginálneho otvoru. Práve tu sa nachádzajú vzduchové vačky, ktoré sa pri styku nafúknu a poskytujú tak plnohodnotný zážitok.


Máš pocit, že si obklopený idiotmi? Vtipná príručka zmení tvoj pohľad na vec


Dizajnéri, samozrejme, mysleli na to, že každý človek má iné chúťky. Preto je na e-shope možnosť výberu dievčat s rôznymi účesmi, farbou pleti, výrazom tváre a taktiež telesnými proporciami. Každé jedno má v popise výšku tela, hmotnosť či obvod pása, no tiež omnoho zásadnejšie údaje, ako hĺbka úst či análneho otvoru.

Dodržiavať hygienu je nevyhnutné

Keďže pri styku je nutné používať lubrikačný gél, treba mať na pamäti, že ide skutočne o stroj. Čím menej sa oň budeš starať, tým kratšie vydrží. Nehovoriac o tom, že bez umývania by po čase začala tvoja robotická dáma nepríjemne páchnuť.

O svoju vyvolenú je potrebné patrične sa starať
O svoju vyvolenú je potrebné patrične sa starať (Zdroj: YouTube/RobotCompanion)

Tak, ako aj ty dbáš po posteľných radovánkach na hygienu, rovnako je potrebné starať sa aj o zakúpenú vyvolenú. Obchod odporúča zaobstarať si potrebné „náradie“, ako napríklad špongiu na paličke, ktorou sa poriadne premyjú použité útroby mechanického tela.

Sranda za pár drobných

Keď si uvedomíš, aké nehorázne sumy sú schopní zaplatiť fanúšikovia nemenovej jablkovej značky telefónov, potom budeš zrejme čakať, že za túto srandu si poriadne priplatíš. Dovoľ, aby sme ťa sklamali. Cena spoločníčky, ktorá nepovie nie na žiadnu polohu ani iné zvrhlosti, sa pohybuje okolo 2 000 dolárov. Išiel by si do toho?

Zdroj: robotcompanion.ai, blog.robotiq.com
Odporúčame