10 dôvodov, prečo si nič nezačínať s kolegyňou. Aj keď je fakt sexi!

pexels.com

pexels.com

#Máte novú prácu a hneď vám padla do oka super sexi kolegyňa? Alebo naopak, k vám do firmy prijali novú posilu, ktorá by teda fakt stála za hriech? Tak sa radšej schlaďte. Vo väčšine firiem je totiž vzťah na pracovisku neprípustný. A ak by aj nebol, môžete si narobiť poriadne problémy. Že aké? Tak čítajte!

1. Len ťažko udržíte rovnováhu medzi prácou a osobným životom

Predstavte si, že sa váš vzťah vyvinie a začnete spolu žiť. Budete mať prácu v podstate všade. V práci sa budete baviť o práci, doma pri večeri sa budete s partnerkou baviť o práci… A nehovorte, že nie. Aj keď sa budete snažiť tieto témy doma obmedziť, predsa len sa vám to nepodarí.

2. Pretože už naozaj nebudete mať súkromie

Každý človek potrebuje aspoň občas súkromie. A každý si potrebuje na pár chvíľ od svojho partnera oddýchnuť. To sa deje práve v práci. No ak budete so svojou frajerkou aj v robote, verte, že vám skôr či neskôr bude trochu liezť na nervy.

3. Čo ak vás povýšia?

Predstavte si, že vás jedného dňa povýšia. Stanete sa nadriadeným svojej vyvolenej. Myslíte, že dokážete byť objektívny? Čo ak ju budete musieť pokarhať? Zvládnete to? Okrem toho, kolegovia by vás mohli podozrievať z toho, že sa k nim ako nadriadený správate inak, ako k nej!

4. Čo ak ju povýšia?

Tu netreba veľa dodávať. Zvládol by ste byť pod papučou doma, aj v robote?

5. Budú vás ohovárať

Možno si teraz vravíte, že je vám to jedno. Alebo si myslíte, že vaši kolegovia sú v pohode a určite vám to doprajú. No poznáte ich skutočne dobre? Možno na začiatku vzťahu, keď ste ešte v prvej fáze zamilovanosti, si nepríjemné pohľady kolegov a ich protivné poznámky nebudete všímať. Ale po čase vám to určite začne vadiť. A možno to bude fakt trápiť aj ju!

6. Čo ak sa s ňou budete chcieť rozísť?

Ako prebieha zvyčajne rozchod? No väčšinou ste radi, že ju už viac nevidíte. Ale ak sa rozídete s kolegyňou, nestretávať sa bude asi dosť veľký problém. Okrem toho je možné, že vaša bývalá ovplyvní kolegov, ktorí sa na vás budú po rozchode pozerať nepriateľsky.

7. Môžu vás jednoducho prepustiť

Ak sa to šéfovi nebude páčiť, asi sa s vami baviť nebude. Jednoducho vás prepustí a hotovo. Chce sa vám to riskovať?

8. Pretože vás možno nebudú chcieť zamestnať inde

Možno sa dáte dokopy s kolegyňou a nakoniec vám to vyjde. Budete šťastný pár, ktorý však svoju lásku na pracovisku tají. No samozrejme, šéf to po čase zistí. A vyhodí vás. Myslíte, že vám dá dobré odporúčanie? Môže sa stať, že vám takýto „prešľap“ na poslednom pracovisku zabráni získať vysnívané zamestnanie.

9. Čo ak sa vám zapáči iná kolegyňa?

Predstavte si situáciu, že si nájdete na pracovisku frajerku. No po čase vás prestane baviť a ako na truc – do firmy príde nová a ešte viac sexi posila! Čo teraz? Začať si niečo s ďalšou by už asi bolo fakt nevhodné… Jasné, je to len hypotetická situácia. Ale stať sa to môže!

10. Môžete byť obvinený z obťažovania

Svet nie je ružová záhrada a nie všetci ľudia sú dobrí. Čo ak si niečo začnete s kolegyňou a tá si to po čase rozmyslí a obviní vás z obťažovania? Áno, to sa na pracovisku pokojne môže stať.

Tak čo, ešte sa vám tá nová kolegyňa zdá taká sexi? A ešte stále si myslíte, že začať si s ňou je perfektný nápad? Ak je to u vás vo firme dovolené, tak choďte na vec! No ak nie, radšej si to ešte rozmyslite…

Odporúčame