Robin Zoot s famóznym klipom: Vrcholí trilógia „ČESKÁ FLORIIIDA“

Český rapper Robin Zoot je späť vo veľkom štýle. Oznámil vydanie albumu MAKE SUDETY GREAT AGAIN, ktorý uzrie svetlo sveta už 30. septembra 2022. A okrem toho ponúkol videoklip k songu „ČESKÁ FLORIIIDA“. Či už Robina počúvate pravidlene alebo nie, toto sa rozhodne oplatí skontrolovať.

Robin Zoot na vysokej úrovni

Robin ako člen MILION PLUS vie, že udržovať si kvalitu je nesmierne dôležité. A on si úroveň nielen udržuje, ale každým ďalším projektom ju dáva do popredia. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram informoval o novom albume, ktorého sa dočkáme už tento týždeň. Nechýba ani tracklist. Už teraz môžeme konštatovať, že sa naozaj máme na čo tešiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Robin Zoot (@robinzoot)

Pamätáte si tento song, ktorý sa stal prvotriednym bangrom?

Včera Robin Zoot vydal, dá sa povedať, jeho voľné pokračovanie, konkrétne zakončenie trilógie, pričom predovšetkým videoklip, ktorý tento track má, je naozaj TOP TOPOV. Posúďte sami:

Toto je svetová úroveň. Nehovoriac o tom, že Zootove skladby a hudobné projekty celkovo majú značnú výpovednú hodnotu, čo v súčasnej dobe nie je zárukou u všetkých umelcov.

Nech už je 30. septembra, no nie? Potom sa samozrejme môžete tešiť na analýzu nového hudobného projektu, ktorú pripravíme.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Robin Zoot (@robinzoot)

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Robin Zoot

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.